e class | Kukës | Automjete

Makina , 133

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e class,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e class Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:37 ,

SHITET / NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:01 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 ,

Evo 220 cdi full opsion panorama

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:53 ,

Shitet SHARAN BUSINESS CLASS

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:24 ,

C class 200 CDI i 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 12:19 ,

Shitet Mercedes-Benz E200

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 12:37 ,

E class 220 cdi

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Pri 18:06 ,

Mercedes S-Class S600 i BLINDUAR B7

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 17:22 ,

Shitet - Nderrohet BMW 320. E46. 2001.

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 18:13 ,

Shitet Mercedes benz c class me portogabazh

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 13:21 ,

Mercedes Benz E220

3 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:30 ,

Shitet Mercedes benz E220 BlueEfficiency

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

W211

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 15:32 ,

W211

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 16:06 ,

Shitet OKAZIONN !!!!

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:52 ,

Shitet BMW X5. Diesel 3.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 16:20 ,

Mercedez Benz C Class 270

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 15:40 ,

Mercedez Benz C Class 200-EVO

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 10:40 ,

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:28 ,

•Shitet Mercedes benz C220 Evo

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:59 ,

E Class

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:24 ,

E class 220 cdi full option panorama

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 22:35 ,

E class 220 cdi full option panorama

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 14:03 ,

Mercedes Benz ❗️❗️❗️ Okazion ❗️❗️❗️

3 899 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 10:40 ,

Shitet E Class 320 automatik pa dogan

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 01:26 ,

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 05:32 ,

Shiter E class 270

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 18:57 ,

Mercedes Benz

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 12:20 ,

Mercedes benz E 220 cdi Avantgarde

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 18:10 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

50 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 16:59 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 13:46 ,

Shitet Benz Mercedes A class 180

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 04:00 ,

Mercedes-Benz auto_matmuja u shitt flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 15:20 ,

Mercedes Benz E Class ne fature te rregullt

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 08:14 ,

E class okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 09:07 ,

E class Evo 220 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:27 ,

E 200 elegante 2013

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Nën 12:05 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 00:04 ,

MERCEDES-BENZ-C220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 16:05 ,

MERCEDES BENZ E CLASS 220 CDI

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:52 ,

Benz

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 00:13 ,

Mercedez Benz E350 CDI

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e class | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione