caddy | Kukës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe caddy,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj caddy Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:01 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:52 ,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 20:14 ,

FALEMINDERIT MERR JEP U SHIY Caddy 1.9 Diesel

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:27 ,

caddy

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 15:06 ,

Caddy

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 20:54 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG 2011 e sapotarguar

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:05 ,

VW CADDY MAXI 1.9TDI DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 15:52 ,

VW Touran 2.0 sapotarguar 6+1vende model 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:51 ,

Volkswagen Caddy Maxi 6+1

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 10:40 ,

OKAZION A5 AUDI 10300 EURO

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 10:45 ,

Caddy Life 1.9 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 10:17 ,

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:31 ,

OKAZION AUDI 3.0 NAFTE 2011

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 17:07 ,

CADDY 2.0 TDI 2011 OKAZIONNN

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 17:45 ,

⚫️SHITET VW CADDY ⚫️

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 00:06 ,

Shitet Caddy Life 1.9

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:38 ,

caddy 2.0 model 2013 me klim

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 10:42 ,

Golf 5 1.9d Manual -03 Okazion 3.6€

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 22:43 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 20:47 ,

Shes caddy

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 18:51 ,

Shitet Bmw 320d

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Gush 18:34 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klim viti 2008 pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:34 ,

VW Caddy 2.0SDI i posa ardhur viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:22 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi vp 2008 pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:22 ,

Mercedes Sprinter 413CDI Sanak me hibebin vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 11:53 ,

CADDY 1.6 TDI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 07:37 ,

VW Caddy dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:34 ,

Shitet caddy 2004 1.9 sdi 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 15:00 ,

Auto Servis "FRANCE' PEUGEOT RENAULT CITROEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 13:47 ,

CADDY

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 20:48 ,

VW Volkswagen Caddy SDI 2.0

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 20:40 ,

VW Volkswagen Caddy TDI 1.9

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:41 ,

Caddy 1.9 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:17 ,

VW Caddy

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 15:25 ,

Shitet vw caddy

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 16:26 ,

VW Caddy

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 23:21 ,

Shitet Volkswagen Caddy Life TDI 1.9 2008 4+1 ven

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 21:51 ,

Okazion !!!

450 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj caddy | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione