Toyota yaris | Kucovë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 19:15 ,

Porsche Cayenne 4.5 Benzine - Gaz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 21:47 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte, viti 2006

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 21:26 ,

Renault Clio 1.4 Gas Benzine , viti 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 21:18 ,

Ford Focus 1.8 nafte

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 21:11 ,

Fiat Bravo 1.4 benzine - gaz , viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:10 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2009

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 21:10 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 21:09 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 20:16 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte, viti 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 20:15 ,

Opel Astra 1.7 nafte, viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 10:10 ,

Toyota Yaris 1.0 benzine, viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Mar 11:00 ,

Toyota Yaris

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 20:14 ,

Lancia Musa 1.4 Benzine - Gaz

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Shk 20:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine - Gaz, viti 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 06:39 ,

Citroen C1 1.0 benzine, viti 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 22:09 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte, viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 23:26 ,

Shitur!!!! Volkswagen Polo 1.4 Benzine Gaz 2008

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 09:05 ,

Toyota yaris

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 20:36 ,

U SHIT!! Opel Corsa 1.2 benzine gaz, gjendja super!

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Dhj 11:58 ,

Toyota yaris

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione