Ford fiesta | Kucovë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta,kategori,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 09:11 ,

Ford Fiesta 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 12:06 ,

Mercedes-Benz C180 KOMPRESOR Viti 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 21:50 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin Viti 2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine - Gaz, viti 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 22:09 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte, viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 19:21 ,

Ford

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 18:39 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 00:47 ,

Ford Fiesta

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 18:11 ,

Ford Fiesta 1.8 nafte 1000 euro

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 10:28 ,

Ford Fiesta 1.8 nafte

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 14:27 ,

Ford Fiesta 1.8 nafte. 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 09:07 ,

Ford Fiesta Benzine/gas

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 18:53 ,

Ford Fiesta

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 16:16 ,

Ford Fiesta OKAZION 500€

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Sht 23:18 ,

OKAZION Ford Fiesta 80.000 Lek SHITET OSE NDROHET

80 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 08:34 ,

Ford Fiesta ��OKAZION��700

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 12:35 ,

Shitet ford fiesta 2011 1.4 nafte

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 22:33 ,

Ford Fiesta

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 10:20 ,

Ford 1.8 nafte. 1.200 Euro. letrat tetor 2019.

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:14 ,

Ford fiesta 1.2

130 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 07:16 ,

Ford fiesta

1 000 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 20:40 ,

Ford Fiesta benzin

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 17:55 ,

okazion ford fiesta 1 million e 500 mije

150 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 13:26 ,

Ford Fiesta benzin

15 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 14:34 ,

Ford Fiesta

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 08:18 ,

Ford Fiesta benzin

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 14:43 ,

Ford Fiesta

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 08:12 ,

Ford Fiesta benzin

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 13:05 ,

Ford Fiesta

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 14:29 ,

Ford Fiesta 1.4 Tdci

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 08:37 ,

Ford Fiesta -00

18 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 12:29 ,

Ford Fiesta -99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 09:59 ,

Ford Fiesta -99

2 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 08:32 ,

Shitet Ford Fiesta

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 16:52 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 12:39 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 13:40 ,

Ford Fiesta -99

18 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione