Kucovë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kucovë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:18 ,

Makina esht n gjendje t mir. Dhe shum ekonomike

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:31 ,

Opel Corsa 1.3 nafte viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31 ,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 nafte.

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:08 ,

Mercedes Benz 2003 c class

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:05 ,

Peugot 206

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 18:34 ,

Kavasaki ninja 636

1 200 EUR

Viti: 2002
01 Mar 18:23 ,

Astra 1.4 benzin e thjeshtë.

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 13:37 ,

Mercedes Benz e 220

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Mar 00:14 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 970 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 21:50 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin Viti 2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:31 ,

Mercedes benz

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 17:14 ,

wolsfagen T2

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 13:18 ,

VW Touran -05

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 13:17 ,

Mercedez Benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 12:15 ,

Benz C 220 cdi

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 00:32 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Shk 23:52 ,

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 17:09 ,

Skoda superb 1.9 T(DI)

2 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 01:19 Dyqani ,

BMW X5 M-Power

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 01:19 Dyqani ,

BMW X5 M-Power

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 16:04 ,

Ford Focus 1.6 nafte, viti 2006

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 16:03 ,

Toyota Yaris 1.0 benzine, viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Shk 16:03 ,

Ford Focus 1.8 nafte

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:02 ,

Opel Astra 1.7 naftw, viti 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 16:02 ,

Volkswagen Passat 1.9 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:01 ,

Mercedes Benz A Class 1.7 nafte, viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 16:01 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 16:01 ,

Citroen C1 1.0 benzine, viti 2005

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 16:00 ,

Fiat Bravo 1.4 benzine - gaz , viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:19 ,

C 270 2005 Automat

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 18:18 ,

Shitet Mercedes Benz 250

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:10 ,

C klas 270 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 20:14 ,

Lancia Musa 1.4 Benzine - Gaz

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Shk 20:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine - Gaz, viti 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 09:01 ,

okazion.mercdez-benz viano 220 cdi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 12:06 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 21:37 ,

Seat Ibiza 2010

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 21:36 ,

Mitsubishi—Colt Okazion ����

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 10:28 ,

Makina esht ne gjendje super

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 00:32 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 17:27 ,

Shitet Golf V INDIVIDUAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 18:39 ,

C 270 Nafte okazionnnn

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione