ford | Krujë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:21 ,

Ford Fusion 1.4 tdci viti 2006 me dogan

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:05 ,

Ford c max

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

Ford fokus

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:50 ,

⭐️Okazion fusion 1.4 nafte sapo ardhur viti 2008 me dogane

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:38 ,

⭐️Shitet super c max nafte 1.8 sapo ardhur me dogane 07

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:38 ,

Okazion super c max chia nafte sapo ardhur me dogane ⭐️

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:28 ,

Ford Fiesta nafte 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 ,

Ford Focus Gaz Benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 ,

Ford focus kruje

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 02:14 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:18 ,

Ford C Max 1.6 Nafte (Automat) 2006 Me DOGANE

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 10:47 ,

ford focus

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 20:00 ,

Shitet Ford C-Max

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 09:44 ,

Ford

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 18:56 ,

Ford focus

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 20:15 ,

Ford focus

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 19:29 ,

Ford fiesta 1.3 benzine gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 10:46 ,

Ford mondeo shitet per arsye familjare

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:05 ,

Ford Fiesta OKAZION

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:20 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 07:26 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:08 ,

Ford transit

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:29 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:20 ,

okazjon 2500€ ford galaxy me letra tepaguara negjendje perf

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 08:09 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 07:27 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 07:32 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 08:41 ,

Audi S3 0682045781

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 08:08 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 13:47 ,

Ford kamjocine

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 08:42 ,

Ford galaxy

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 08:09 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 08:51 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 08:19 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 08:10 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 09:32 ,

Ford Fiesta

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 08:08 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 15:08 ,

ford galaxy 1.9 nafte

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 09:17 ,

Super GOLF 5

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:06 ,

Ford Fiesta OKAZION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 18:30 ,

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 08:17 ,

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 07:59 ,

Ford Fiesta

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 00:31 ,

Ford Fiesta

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 08:05 ,

Ford Fiesta

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 08:17 ,

Ford Fiesta

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 13:17 ,

Furgon Ford Tranxit 8+1

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 08:02 ,

Ford Fiesta

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione