Opel zafira | Krujë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel zafira,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel zafira Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Mar 08:41 ,

Audi S3 0682045781

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 09:42 ,

Opel zafira 1.7 cdti

4 100 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:40 ,

Zafira

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 13:50 ,

Opel Zafira

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 09:02 ,

Opel Zafira 2.2 naft

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 20:07 ,

Opel zafira

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 12:59 ,

Opel

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 11:45 ,

Opel zafira 2.0

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:58 ,

Opel zafira T anglez

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:24 ,

Opel zafira 1300€

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 15:49 ,

Opel zafira (vauxhall)

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 15:29 ,

Opel Zafira Vauxhall

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 19:52 ,

opel zafira 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 19:52 ,

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 10:48 ,

opel zafira 2.2 6+1 okazion

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 17:32 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 19:27 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 16:43 ,

Opel Zafira dizel 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 20:30 ,

Okazion opel zafira 2.2

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 11:55 ,

Opel

28 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 15:23 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 16:12 ,

opel zafira 2.2 nafte 2003 gjendje perfekte

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 20:59 ,

Gaz-Benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 09:39 ,

Okazion opel zafira ne super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 13:58 ,

Opel Zafira Me targa Te paguara per 1 vit

350 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 19:11 ,

Opel Zafira benzin

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 14:02 ,

Opel zafira 2.2 nafte 6+1 vende

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 12:55 ,

Opel Zafira 2.2 nafte gjendje shum te mir okazion

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 10:26 ,

opel zafira 2.2 6+1 gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 13:33 ,

Opel zafira 6+1

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 11:32 ,

opel zafira 2.2 naft ne gjendje perfekte 6+1

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 12:27 ,

opel zafira 2.2 6+1 vende ne gjendje shum te mire

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 18:00 ,

Opel zafira viti 2004

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 21:30 ,

Okazion Opel zafira gaz+benzin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 11:22 ,

Opel Zafira gaz benzin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 23:43 ,

Opel Zafira

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 15:33 ,

Pomp nafte

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 13:52 ,

Opel zafira benzin gas

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 21:35 ,

Opel zafira e vitit 2003 me dogan te pagume

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 16:40 ,

Opel Zafira dizel

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 15:30 ,

opel zafira

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 05:02 ,

okazion zafira

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 19:24 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 11:09 ,

Opel Zafira dizel

3 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 11:09 ,

Okazion Opel Zafira

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 22:40 ,

shitet

350 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 10:46 ,

Opel zafira full opsion i vecante

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel zafira | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione