Mercedes | Krujë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes ,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:56 ,

Mercedez Benz EVO 2009 Me Dogan Sapo Ardhur Okazioon

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR OKAZION 4650€ me dogan perfekt

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:30 ,

��OKAZION MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN��

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Mercedes Benz W204 Avangarde super full

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:57 ,

Mercedes E200D

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:21 ,

Mercedes-Benz E280 cdi automat sapo ardhur me dogan

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:39 ,

Shitet nderrohet Mercedes S 350 bluetec 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:07 ,

Mercedes ML350 BLUETEC 4X4 Nafte 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:06 ,

Mercedes C200 Nafte Viti 2009 Manuale

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:50 ,

Shitet&Nderrohet Mercedes C220 Avangarde

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:11 ,

MERCEDES BENZ EVO 200 CDI AUTOMAT OKAZJON

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 00:57 ,

C200 Gaz+Benzine Kompressor Automatike Full Viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 11:06 ,

Mercedes Benz B class Benzin + gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 17:19 ,

Mercedes-Benz 200D

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:19 ,

Mercedes-Benz 200, 1000€ ��0693517858

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 10:41 ,

Mercedes Benz ML 320 Cdi 2008 Air Matic

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 11:54 ,

Auto LiBle, Mercedes Benz GLE 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Maj 11:54 ,

Auto LiBle, Mercedes Benz E Class AMG look 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 17:57 ,

Mercedes Benc c180 Benzin &Gaz okazion

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:16 ,

cl500

12 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 14:12 ,

Mercedes

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 10:37 ,

mercedes benz 2005 evo

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 03:59 ,

Presidencial S350 Gaz+Benzine LUNGO Full Extra LooK//2012

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 16:49 ,

Mercedes B class 180

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 10:57 ,

Mercedes benz e class 270

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 10:45 ,

Mercedes benz e270 Okazionn!!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 15:37 ,

Mercedes benz c220 cdi evo

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 14:49 ,

mercedes Benz 220 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 17:11 ,

MERCEDES W204 200 KOMPRESSOR AVANTGARD BENZIN

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 12:54 ,

MERCEDES W204 200 KOMPRESSOR AVANTGARD BENZIN

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 13:53 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 12:46 ,

Mercedez Benz E Klas Me Dogan 7900 Euro ‼‼

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 21:00 ,

Shitet mercedes benz

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 17:06 ,

Mercedes benz c200

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 23:14 ,

CLS320 Nafte FULL EXTRA 2007

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:19 ,

Shitet mercedes 200 naft 1.5 lek

2 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 21:22 ,

Mercedes evo

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 08:41 ,

Audi S3 0682045781

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 21:43 ,

Mercedes Sprinter

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 18:11 ,

Mercedes Benz w203 C200

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione