Golf | Krujë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:20 ,

Golf 5 1.9 tdi viti 2006 me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:31 ,

VW GOLF 5, AUTOMAT I sapoardhur me dogan gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:38 ,

⭐️Okazion golf 6 nafte 2.0 automatike sapo ardhur me dogane

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:28 ,

Shitet golf plus 1.6 benzin automatike sapo ardhur me dogane

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 00:57 ,

Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale Full Options

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:52 Dyqani ,

Volkswagen Golf 5 V 2005 Manual

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:51 Dyqani ,

VW Golf 7 VII 1.6 TDI Automat 2014

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 10:42 ,

Volkswagen Golf 5 2.0 Manual 6+1

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 10:41 ,

Mercedes Benz ML 320 Cdi 2008 Air Matic

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 11:55 ,

Auto LiBle, Golf 5, viti 2004 kamion manuale

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 09:30 ,

Wv golf 5 manual 1.9 tdi okazioon

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:01 ,

Shitet golf 4 tdi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 08:17 ,

Golf 6

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 11:54 ,

shitet golf 4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 11:25 ,

Shitet golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 08:23 ,

Golf 5 Automat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 08:30 ,

Golf 5 Automat 1.9TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 18:13 ,

Golf 5 Automat 1.9TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 08:30 ,

Shitet vw golf 4 1.9 tdi

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 20:53 ,

Golf lV

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 19:20 ,

Shitet Golf IV

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 09:05 ,

Golf 4 TDI 3tkuqe OKAZION

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 15:12 ,

Golf 5 1.9 naft

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:11 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:55 ,

Shitet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 08:54 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 08:41 ,

Audi S3 0682045781

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 03:39 ,

Kerkoj Golf 4 me 6 marsha

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 16:22 ,

SHITET GOLF 5 1.9 NAFT

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:52 ,

Shes golf 4

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Mar 09:17 ,

Super GOLF 5

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:20 ,

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 15:08 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:25 ,

Golf4

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 09:07 ,

Golf 4

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 10:07 ,

SHITET GOLF 5 1.9 NAFT

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:49 ,

Shitet golf 5 super

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 10:46 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 10:27 ,

shitet golf 5 super gjendje okazion

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 12:38 ,

golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:36 ,

shitet golf 5 super gjendje okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 15:28 ,

golf 5 okazion 1.9 i thjeshte i diskutueshem

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 20:24 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 19:15 ,

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 12:07 ,

golf 5 okazion 1.9 i thjeshte i diskutueshem

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 17:36 ,

golf 1.9 i thjeshte super ekonomik okazion

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 12:07 ,

Golf V

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 16:47 ,

golf 5 okazion 1.9 i thjeshte i diskutueshem

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë All Category
  • Golf 4 në kategorinë All Category
  • golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf 6 në kategorinë Makina
  • Golf në kategorinë All Category
  • Golf në kategorinë Makina
  • Golf 6 në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione