Fugon | Krujë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fugon,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fugon Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 10:41 ,

Mercedes Benz ML 320 Cdi 2008 Air Matic

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 18:32 ,

Mercedez benz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 00:28 ,

Mercedes

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 22:22 ,

Vito 97 manul me letra paguara fugon mallrash

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:13 ,

Mercedes Ml 270

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 16:39 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 16:39 ,

Mercedes benc

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 17:57 ,

Fugon transit

10 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 17:49 ,

Shitet ose ndrohet me kamjoncine.

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 22:25 ,

Ford

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 18:13 ,

fugon pa letra

22 Sht 14:17 ,

Fugon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 22:57 ,

VW LT

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 19:58 ,

Shitet Mercedes Benz 220 Naft

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 18:39 ,

Ford Transit dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 16:07 ,

Okazion fugon frigoriferik

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 18:28 ,

fugon

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 09:27 ,

Hyundai 4pistonsh dizel -00

2 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fugon | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • fugon në kategorinë All Category
  • fugon në kategorinë Makina
  • Fugon në kategorinë Makina
  • fugon në kategorinë Makina
  • fugon në kategorinë Makina
  • fugon në kategorinë Makina
  • Fugon në kategorinë Automjete
  • fugon në kategorinë Makina
  • Fugon sprinter në kategorinë Automjete
  • fugon në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione