Krujë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:14
Linku:
,

shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:14
Linku:
,

shitet

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 15:38 ,

MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Mercedes benz c220 cdi evo

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:18 ,

Bmw x5 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:15 ,

Mercedez ML 63 Benzin Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 ,

Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:57 ,

Goma dhe disqe nr 225/45/18 hankook 100 % te reja

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:56 ,

Audi A3 S-line 2.0 tdi viti 2007 me dogan sapo ardhur

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

CLK 240 v6 automat benzin&gaz full option super gjendje

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

Golf 5 viti 2004 manual sapo ardhur me dogan gjendje perfekt

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

Golf 5 1.9 tdi viti 2006 me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

Goma dhe disqe 150 €

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:55 ,

Golf 6 automat 2.0 tdi 2010 sapo ardhur me dogan super gjend

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 ,

Ford Fiesta nafte 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

Golf 6

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:57 ,

Mercedez Benz EVO 2009 Me Dogan Sapo Ardhur Okazioon

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

Okazion Okazion Opel Astra 1.7 Naft

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:52 ,

Shitet Toyota yaris 1.4 naft viti2007 me dogan ����

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

Shitet Vw Jetta 1.9 Tdi automatik sapo ardhur���� Okazion

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD !!!!!OKAZION!!!!

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 ,

Shitet Toyota Rav4 me Letra per 1 vit Okazion ‼️

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 ,

Shitet Goolf 5 1.9 Tdi naft me dogan sapo ardhur

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 ,

Mercedes C200 Kompresor Avangarde Benzin

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:35 ,

Opel meriva 1.7 naft viti 2012,me letra per 1 vit te paguara

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

VW GOLF 5, AUTOMAT I sapoardhur me dogan gjendje perfekte

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZIN+GAZ, 11/2009, i sapoardhur me dogan

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010 OKAZIONNNNNNN

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

Bmw 320D e sapoardhur me dogan FULL OPSION

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 ,

Shitet golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:17 ,

Audi A4 2.0 Automatike Perfekt✅

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR OKAZION 4650€ me dogan perfekt

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 ,

FORD C-MAX I sapoardhur nga GJERMANIA me dogan, 167 mije km

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:55 ,

Hyndai Santa Fe nafte 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:26 ,

✳️SHITET JETTA OKAZION viti 2️⃣0️⃣1️⃣4️⃣✅��

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:04 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:18 ,

BMW 530d

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:14 ,

shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:14 ,

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:14 ,

shitet

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione