Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe hekuri | Korçë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe hekuri,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe hekuri Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 15:37 Makina , Korçë

OPEL VECTRA 1.8 BENZINË /GAZ

300 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 12:36 Makina , Korçë

Mercedez benz 250 turbointerkuler

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Qer 19:01 Makina , Korçë

Toyota Avensis Verso

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 15:37 Makina , Korçë

Shitet per arsye mosperdorimi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 13:57 Makina , Korçë

Super Makine!!

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 18:14 Makina , Korçë

Shitet Toyota Avensis Verso

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 15:44 Makina , Korçë

OKAZION SHITET RENAUL BENZIN + GAZ

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 08:28 Makina , Korçë

Shitet ose nderohet me makin te te njejten vlere

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 16:09 Makina , Korçë

Okazion

2 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 12:58 Makina , Korçë

OKAZION 2850 euro

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 18:40 Makina , Korçë

Shitet opel vectra

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 17:25 Makina , Korçë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 20:29 Makina , Korçë

VW PASSAT 1.8T GAZ

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 20:21 Makina , Korçë

Mercedes Benz C220 Cdi Motor Evo Euro 4

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 00:01 Makina , Korçë

U SHIT FLM MERRJEP.AL

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:39 Makina , Korçë

Bmw 316 pa asnje gervishtje

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 22:18 Makina , Korçë

Tayota Corolla 1.3

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:34 Makina , Korçë

Mercedes Benz full extra

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe hekuri | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione