Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Korçë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Korçë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:37
Linku:
,

���� SHITET ����

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:21 ,

Golf 4 viti 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:21 ,

Wolsvagen Golf

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:21 ,

Seat Altea XL Automat 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:21 ,

Wolsvagen caddy Life Family 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:18 ,

Opel meriva 1.3 nafte 2008

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:18 ,

Opel Astra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:18 ,

Wolsvagen Golf Plus 2011

8 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:18 ,

Toyota Benzine&gaz..2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:15 ,

Wolsvagen Golf Plus 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:00 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:00 ,

Skoda Octavia

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:47 ,

BMW Seria 5 Manual Sallon meshin Te zi Shum e paster

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:27 ,

TOURAN 1.9 TDI Zvicra

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Golf 1.6 benzie gaz 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:38 ,

OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:38 ,

Shitet Mercedes-Benz E200 Kompresor Viti 2007 Full Ekstra

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:11 ,

Mercedes-Benz E Class 220

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Mercedes-Benz C Class 220 EVO

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Shitet Audi A6 2.4 Bezine+Gaz

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 ,

MERCEDES E270 AVANTGARDE

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:38 ,

Ford Fiesta Gaz-Benzine xhama te zinj gjendje super

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:38 ,

Renaul Clio 1.5 diesel viti 2006 me dogane gati per targa��

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:38 ,

Nissan 2010 ECO (Bifuel) Gaz-Benzine fabrike me dogane ��

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:29 ,

❌SHITET A CLASS 180 CDI/VITI 2006/184.000km❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:29 ,

❌SHITET VW CADDY LIFE 1.9TDI/MANUAL❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

❌SHITET E350 cdi AMG-LINE *BLUEFFICIENCY*/VITI 12.2010❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 ,

❌SHITET C220 cdi *AVANTGARDE*/AUTOMAT/VITI 2010/202.000Km❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 ,

Porsche Cayenne Okazion

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 ,

Opel Corsa 1.2 Benzine ne gjendje akull ose nderohet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:14 ,

Mercedes Benz C300 AMG origjinal nga fabrika

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 Turbointerculer

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 ,

Mercedes Benz E Class 280 ne gjendje super

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:14 ,

Okazion Toyota Aygo 1.0 Benzine

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:04 ,

Bmw 520i B/G (ndrohet)

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:56 ,

Shitet Audi a4 tdi

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:46 ,

Audi A5

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:43 ,

Shitet Nissan Note 1.5 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 ,

E 280 Evo Super Gjendje viti 2006 Automatic

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 ,

Ford Transit Kamioncine Vetshkarkus ne 3 Krahet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 ,

Shitet Xhip Mitsubishi viti 2000 4x4 Pa kalbezime

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Sprinter 313 Me Bllokazh shum i paster

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

Sprinter 308 kamioncine okazion

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

Toyota Corolla 1.4 diesel, Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione