Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin | Kavajë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin,kategori,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benzin Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:54
Linku:
Dyqani ,

OKAZION !! S KLAS 550 AMG 2009 FULL

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 10:48
Linku:
Dyqani ,

Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 09:58 ,

OKAZIOON.NISAN.X.TRAILER.GAZ.&BENZIN.2007.

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

A Class 200 Automat

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:54 ,

OKAZIOON.SKODA.OKTAVIA.GAZ.&BENZIN.

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

Citroen C4 Automat 1.6 Benzin Gaz 3300€ i diskutueshem

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 ,

Golf 5 Benzin Gaz 2007 Me Dogan 3999€ i diskutueshem

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:39 Dyqani ,

OKAZION!!! CITROEN C3 1.4 BENZIN VITI 2008

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32 Dyqani ,

HYUNDAI SANTA FED 4X4 2.7 BENZIN GAZ AUTOMAT

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:47 ,

Makina me qera

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:54 Dyqani ,

OKAZION !! S KLAS 550 AMG 2009 FULL

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:50 Dyqani ,

OKAZION !!! GOLF - PLUS - GAZ & BENZIN 2008. LETRA PER 1 VIT

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:43 Dyqani ,

OKAZION !! S KLAS 550 BENZIN & GAZ SAPO TARGUAR

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:40 Dyqani ,

OKAZION - VOLVO XC60 SPORT PAKET 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 19:31 ,

OKAZION skoda fabia 2800€

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 19:25 ,

BMW Seria 5 528XI xDrive 4X4!!!!!!

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:10 Dyqani ,

Ford Fiesta Titanium benzin-gaz 2009 . 0675766607

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 09:50 ,

toureg

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 10:44 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ C 300 4-MATIC BENZIN + GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 20:15 ,

Opel Corsa 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 15:36 ,

PRIVAT. AUDI A3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 21:08 Dyqani ,

E 300 benzin gaz i sapomontuar full

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:40 ,

Shitet makina skoda fabia 3000€

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 10:48
Linku:
Dyqani ,

Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 20:13 Dyqani ,

C 180 benzin gaz nga zvicra amg line

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:44 ,

Ford FiestaTitanium benzin-gaz 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 21:26 ,

Mercedes benz c clas

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:06 Dyqani ,

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 21:28 ,

Opel Corsa Shitet / nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 10:06 Dyqani ,

OKAZION AUDI A6 2.4 BENZIN+GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 10:06 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E CLASS 280 4 MATIC

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 10:06 Dyqani ,

PEUGEOT BENZIN+GAZ 145700 KM

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 10:06 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ E CLASS EVO 550 BENZIN+GAZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:33 ,

Shitet audi a6 2.4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:55 ,

Audi A4 Benzin Gaz 1000 euro

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 21:31 ,

Smart automatik

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 13:24 ,

Citroen c3 ne gjendje super te mire

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 01:29 Dyqani ,

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:41 ,

Opel Zafira

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 12:33 ,

a classs

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 10:45 ,

Opel 2010 Benzin-Gaz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 20:06 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 11:55 ,

Mercedes Benz Benzin Gaz C300

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 04:27 ,

Mercedes benz c230 (mundesi nderrimi)

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 00:04 ,

SHITET MAZDA 5 BENZIN - GAZ

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 12:09 Dyqani ,

OKAZION!!!BMW SERIA 5 2.3 BENZIN “AUTOMAT”

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 14:15 ,

Golf 5 Viti 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 09:02 Dyqani ,

❌C1.8 kompresr 2008 luk AMG nga zvicrra benzin - gaz❌

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione