Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:59
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D VITI 07 MANUAL 6+1 MARSHE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!AUDI A3 2.0 TDI S-LINE FABRIKE MANUAL 6+1MARSHE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:24
Linku:
Makina , Kavajë

Opel corsa 1.0 benzin

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 18:31 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES C220 Blueefficency Full 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!RANGE ROVER SPORT 3.6 DIESEL FULL 11

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 Makina , Kavajë

GOLF 5 MOTORR 1.9 DIESEL LUK GTI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:26 Makina , Kavajë

Shitet

12 348 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
Sot 16:59
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:56 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! VOLKSWAGEN GOLF V 2.0 TDI 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:56 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT SW 2.0 TDI 2014

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0TDI AUTOMAT 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FIESTA 1.4 DIESEL”TITANIUM”2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 Makina , Kavajë

Fiat 1,2 benzin gaz viti 2005

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:24 Makina , Kavajë

Seat ibiza 1,2 naft 2011 eco start stop 3,5 litra 100km

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:55 Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 1.4 nafte 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:55
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 sapo ardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:55 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:55 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FORD FOCUS 1.6 DIESEL SAPOARDHUR!09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 Dyqani Makina , Kavajë

Okazion!Opel Astra 1.7 Diesel Model Cosmo 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!TOYOTA COROLLA-VERSO 2.2 DIESEL 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Dyqani Makina , Kavajë

Okazion!Volkswagen Golf 1.9TDI (Euro4) 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 13 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES C220CDI AUTOMAT 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:47 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!FIAT QUBO 1.3 DIESEL AUTOMAT 11

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:46 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!VOLKSWAGEN TOURAN 1.9TDI 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!AUDI A5 2.0TDI QUATTRO DYNAMIC FULL 14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!SKODA OCTAVIA 1.9TDI 08 SAPO ARDHUR!

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!PASSAT CC 2.0TDI AUTOMAT FULL 13

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!CITROËN C4 1.6 DIESEL AUTOMAT NAVI 10

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!PEUGEOT 3008-1.6 DIESEL AUTOMAT 11

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES B180CDI AUTOMAT 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 Dyqani Makina , Kavajë

AUTO “BEU” SHITJE-BLERJE AUTOMJETESH

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!OPEL CORSA 1.3 DIESEL 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:38 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!MERCEDES B180CDI AUTOMATIKE 2010!

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Makina , Kavajë

Fiat croma

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Makina , Kavajë

opel corsa

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:06 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:55 Makina , Kavajë

Fiat grande punto

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 Makina , Kavajë

Bmw seria 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:34 Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 naft viti 2006 173 mij km

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:34 Makina , Kavajë

Mercedes c220 CDI automat Viti 2008

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:33 Makina , Kavajë

OKAZION audi A6 5200 euro

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione