Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi | Has | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori,ose vendndodhje Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Has ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 19:21 ,

KAMIONET.VW.T5.FACELIFT. 2011

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:31 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 13:09 ,

Ssang yong 4x4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 10:00 ,

shes audi A3 2.0 tdi i.2005 manual 6+R 3600€ pa dogan

4 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 16:09 ,

Audi a6 Quattro

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 19:09 ,

Audi A6

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:55 ,

Audi A6

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 00:26 ,

Audi a5

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 12:05 ,

Audi v8 2020 70.000€

70 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Maj 15:35 ,

Audi A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 15:23 ,

Audi A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 21:20 ,

Shitet Audi A4 2.5 Dizell 2006 Automatik regjistrim ni 1 vit

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 17:14 ,

audi a4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:18 ,

audi a6 3500 ero i pa diskutushem

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:21 ,

Audi A3 (manual) (Dizel/naftë)

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 15:58 ,

cmimi i pa diskutushem

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 19:47 ,

Audi A6

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:59 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 11:06 ,

Audi

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 13:35 ,

Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 17:06 ,

Audi A6 2.5 TDI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 18:03 ,

Audi A6

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 16:47 ,

Shitet audi a4 nafte 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 16:35 ,

Mercedes Benz 220

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 11:38 ,

Audi A3 1.9 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 20:33 ,

Audi A4 Quattro 1.9 TDI Qmimi i diskutueshem

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:23 ,

Shitet

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 16:48 ,

SHITET AUDI A6.

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 19:32 ,

Audi A6

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 16:12 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Nën 19:57 ,

audi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 16:28 ,

Audi A6 dizel 2004

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 19:52 ,

shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 14:08 ,

Shitet okazion

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 17:55 ,

Shitet audi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Gush 22:03 ,

Shitet Audi

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Gush 16:22 ,

Audi Q7

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 13:04 ,

Mercedes Benz 220cdi Avangard

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 18:40 ,

Audi A4 2.0 Tdi 170ps Quattro nga Zvicra

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 13:56 ,

Audi A4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 12:12 ,

Audi a3 shitet dhe nderrohet

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:00 ,

Audi A2 1.4 nafte.

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 08:27 ,

Shitje

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 15:26 ,

Audi A4 1.9tdi

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 16:57 ,

Albania

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 12:22 ,

Okazion Audi a3

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione