Mercedes | Has | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Has,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Has ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Maj 10:22 ,

Ford Connect 1.8Disel viti 2011 8 ulse me Klima Pa Dogan

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 16:34 ,

Shitet Mercedes Benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 00:18 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 10:38 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:39 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 20:27 ,

Mercedes-Benz Ml 270 Naft

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 11:06 ,

Mercedes benz Vito

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 15:26 ,

Mercedes benz 190 ne shitje NGA PRIZRENI

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 15:43 ,

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 18:13 ,

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 13:37 ,

Mercedes benz evo 280 nafte automat

7 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 20:05 ,

Mercedes

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 18:48 ,

mercedes

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 22:36 ,

Benz

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 11:06 ,

Mercedes Benz 320

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 02:55 ,

Benz

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 06:36 ,

Shitet autobus Mercedes-Benz

1 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:20 ,

Mercedes

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 23:05 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 08:38 ,

Mercedes Benz clk sport

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:35 ,

Mercedes Benz 220

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 08:41 ,

Shitet Mercedes

2 800 EUR

12 Mar 14:21 ,

Sprinter 416

16 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 19:22 ,

Mercedes GL 350 Bluetec nafte 2987ccm Facelift

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 19:53 ,

Mercedez 124 naft 2.5 turbo

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 22:02 ,

Mercedes benz C220

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Jan 18:36 ,

Mercedes Benz 220 E class 2005

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 11:23 ,

Mercedes Benz E200

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 21:58 ,

Mercedes Benz C220 krah anglez

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Dhj 18:11 ,

MERCEDES BENZ ML320 CDI 4MATIC

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 21:13 ,

Mercedes Benz 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 00:37 ,

Mercedes W211 E270

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 10:42 ,

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 15:08 ,

Mercedes benz E 200 dizel 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 18:08 ,

SHITET

4 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Gush 19:56 ,

Golf V DSG 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Korr 14:29 ,

B-class

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Has juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione