Okazion | Gramsh | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 20:08 ,

Okazion Shitet suzuki samurai

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 22:50 ,

Okazion 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:34 ,

OKAZION, RENO SCENIC

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:05 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 18:36 ,

Golf 5 1.9 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 18:51 ,

Shitet Fiat doblo 1.9 jtd ,viti prodhimit dhjetor 200

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 12:09 ,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 19:21 ,

Audi A4

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 5900 euro

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 2500 euro !!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 10:06 ,

Okazion !! 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Tet 10:59 ,

Mercedes benz 614

7 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 22:15 ,

Okazion!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 21:17 ,

Mercedez-Benz C 220

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:55 ,

Skoda Fabia

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 13:35 ,

Nisan Almera

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 13:23 ,

Benz C class 200

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 09:43 ,

Okazion, shitet autobuz ne gjendje super

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 13:30 ,

Okazion

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 22:56 ,

Ford Okazion

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 13:26 ,

Shitet Fuoristrade 6000 euro

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:17 ,

Okazion

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:09 ,

Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 18:56 ,

okazion c 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:57 ,

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Shk 10:44 ,

Okazion toyota rav 4

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 20:03 ,

Shitet Makina OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 11:36 ,

"OKAZION" Fiat Punto 1.2benzin viti 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 13:51 ,

Okazion bmw x6 3,5 driver

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 12:35 ,

Okazion

700 EUR

Viti: 2000
16 Shk 22:58 ,

Shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 18:50 ,

OKAZION Shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:53 ,

Okazion Shitet Mercedes - Benz

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 09:52 ,

Golf 5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 09:52 ,

OKAZION SHES NEOPLAN N208L -28 VEMDESH

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 18:40 ,

okazion benz 17+1.

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 10:08 ,

Okazion Bmw Seria uno

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 10:49 ,

OKAZION!!! SHITET E270 AVANTGARDE..

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 16:37 ,

OKAZION BMW

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 11:39 ,

Okazion bezho 98

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 13:31 ,

Okazion Mercedes B180

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 20:49 ,

Okazion Fiat Punto benzin

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione