Mercedes | Gramsh | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:43 ,

SHITET NE GJENDJE PERFEKTE,104500 km

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 11:06 ,

SHITET C-CLASS 200 NAFTE

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 01:19 ,

Shitet Mercedes-Benz R CLASS

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 21:19 ,

Mercedes Benz E270 CDI

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 23:23 ,

Makine

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 15:22 ,

Mercedes Benz, 200

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Mar 12:56 ,

mercedes-benz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 13:26 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 22:00 ,

SHITET MERCEDES BENZ ML 270

5 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 00:11 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:27 ,

Mercedes Benz E250 Turbodiesel

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 20:47 ,

Mercedes benz

1 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 14:17 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 13:32 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 22:28 ,

Mercedes Benz E250

2 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 14:56 ,

Mercedes 250 dizel

90 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 5900 euro

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:18 ,

Shitet Mercedes-Benz E270

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 10:37 ,

Mercedes 611

65 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Tet 13:29 ,

Shitet Mercedes Benz E270 Look Amg Fabrike

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 14:52 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 14:52 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 14:00 ,

SHITET

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 10:59 ,

Mercedes benz 614

7 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 20:13 ,

Mercedes Benz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 20:28 ,

Shitet Benz Mercedes 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:31 ,

Mercedes E220

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:19 ,

Benz 190 automatik gjendje te mire

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 13:29 ,

Mercedes Benz 250

2 500 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Gush 09:25 ,

Mercedes Benz C 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 15:36 ,

Mercedes-Benz ML 500 4Matic 7G-TRONIC

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 13:15 ,

Komoditet dhe ekonomike

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 11:34 ,

mercedez-benz c220 portopagazh

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 15:55 ,

Mercedes benz Ml

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 18:06 ,

Mercedes 220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 13:50 ,

Autobus Mercedes Benz 814

25 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 21:05 ,

Mercedes benz

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:08 ,

Shitet Mercedes Benz C 270 Cdi

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 15:13 ,

Mercedes benz furgon

10 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 16:38 ,

Mercedes benz autobus 309d

3 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 11:32 ,

Mercedes Benz 270 Avangard

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 22:05 ,

Mercedes-Benz EVO///

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 16:46 ,

Mercedes Benz 180 CDI B Class - 2010 AUTOMAT Nafte

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 18:55 ,

Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione