Land rover | Gramsh | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover,kategori,ose vendndodhje Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land rover Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gramsh ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Maj 16:37 ,

Land rover freelander 2001 pa letra

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:06 ,

land rover td5

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 5900 euro

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 15:02 ,

Land rover

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Gush 13:21 ,

Land Rover Discovery 3 TDV6 SE

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:18 ,

Land Rover

550 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 12:01 ,

Shitet

550 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 16:41 ,

Land rover discovery td5

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 12:10 ,

Shitet Land Rover

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 10:34 ,

Land Rover Discovery -04

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 10:10 ,

Land Rover Range Rover Evoque benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 11:21 ,

Land Rover Discovery

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 20:32 ,

Land rover discover 2.5motori Ne gjendje shum te m

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 20:39 ,

Land rover

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 15:16 ,

Land rover discovery td5

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 22:20 ,

Land Rover Freelander dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 11:24 ,

Land rover discovery td5

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 16:22 ,

Land rover td5

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 19:45 ,

Land rover td5

10 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 21:12 ,

Land Rover discovery ne gjendje shum te mir

2 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 19:57 ,

Land rover 2.5l nafte automat

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 15:05 ,

Land rover 2.5 automat.

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 16:07 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 16:20 ,

land rover td5 ne gjendje super me pjes ekstra

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:06 ,

Land Rover diskovery ne gjendje te mir

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 17:07 ,

Land Rover TD5

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 09:32 ,

Land Rover Discovery dizel

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 21:29 ,

land rover discovery ne gjendje shum te mir

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 13:04 ,

Land rover Discover Td5

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 18:46 ,

toyota 2500 euro pa pjeset rezerv ose 3000 me ato

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 18:06 ,

Land Rover TD5 shes ose nderroj me C ose E clas

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 20:06 ,

Land Rover Discovery -02

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione