Volvo | Gjirokastër | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo,kategori,ose vendndodhje Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjirokastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 16:58 ,

Volvo XC90 2.9 benzin/gaz

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:22 ,

Shitet volvo s40 2007 2.5 benzin 4x4 ne gjendje super

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 02:38 ,

Volvo ne super gjendje

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Mar 02:30 ,

Volvo !! Ne super gjendje.

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Mar 02:30 ,

Shitet Volvo ne super gjendje!

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Jan 12:49 ,

C Class

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 02:23 ,

Ford Focus station wagon trend line TDCI

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Dhj 21:36 ,

Pa titull

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 20:18 ,

shitet ose nderohet volvo s40 2007 4x4 2.5 benzin

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 13:38 ,

Ekran Lcd per audi A3 A4 A6 ,Pasat

40 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 22:20 ,

volvo s60 2.0 naft

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 00:46 ,

Shitet volvo xc60

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 23:06 ,

shitet ose nderohet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 20:03 ,

Volvo xc90 R-design

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:23 ,

Shitet bmw

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 19:46 ,

Volvo XC60

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 21:20 ,

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 15:26 ,

volvo

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 12:35 ,

volvo

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 13:54 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 01:50 ,

Citroen C4 benzin/gaz SHITET ose mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 00:00 ,

Volvo

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 10:18 ,

Autoveture

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 14:27 ,

Volvo 740 turbo diesel -91

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • volvo në kategorinë Makina
  • Volvo në kategorinë All Category
  • Volvo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Volvo në kategorinë Makina
  • volvo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Volvo në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Volvo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Volvo në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Volvo në kategorinë Makina
  • Volvo në kategorinë Automjete

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione