Ford | Fier | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:48
Linku:
,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:48
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 20:28 ,

TOYOTA yaris ����

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:28 ,

Honda ���� Jazz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:28 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:28 ,

Smart ���� Automatike

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:28 ,

Honda ���� Jazz

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel- 2007‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:21 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:19 ,

FORD FIESTA 1.6 BENZIN

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:14 Dyqani ,

SHITET FORD FOCUS 1.6 DIEZEL 07 ZVICRA CH

2 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:10 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:05 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 ,

Ford Fokus 1.8 Naft 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:50 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:47 ,

Ford Fokus 1.8 Naft

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:35 ,

FORD KUGA VITI 2011 MOTORR 200 NAFTE KAMJE MANUALE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:19 Dyqani ,

Ford C-Max Gas-Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:18 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:16 Dyqani ,

Ford Focus

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:15 Dyqani ,

Ford C-Max

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:12 Dyqani ,

Ford Focus 09

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:10 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:10 Dyqani ,

Ford Fusion 1.4 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:09 Dyqani ,

Ford CMax Ghia

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:08 Dyqani ,

Ford Kuga

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:08 ,

FORD KUGAN VITI 2009. 2.0 NAFTE 4x4. MUNDSI NRIMI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE AUTOMAT. 125 MIJ KLM.

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:07 Dyqani ,

Ford Fiesta

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:23 ,

OKAZION Ford fiesta 1.2 benzine/gaz

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:04 ,

MERCEDES C300 FULL PANORAMA

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

Mercedes C220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

CITROEN JUMPY 200 BENZIN GAZ (ZVICRA)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:03 ,

OKAZION C300 VP2010 ��95 MILJE��

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:02 ,

��OKAZION�� C300 2010 ��95K��

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:02 ,

OKAZION MERCEDES W204 C300

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:01 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:01 ,

BMW X5 300 benzin pa taks luksi.

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:00 ,

OKAZION DISQE NR 20 BASHK ME GOMA 80% 350 EURO

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:59 ,

OKAZION FORD KUGA

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:43 Dyqani ,

Okazion,,,Ford Focus 1.6TDCi 2010

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 Dyqani ,

Ford Focus 2.0 Benzine Gas Titanium 2008

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 Dyqani ,

Ford Focus 1.6TDCi Titanium 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Ford Focus 2.0 Benzine Gas Titanium 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Benzine+gas 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Dyqani ,

Ford Kuga 2.0TDCi 2010 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

Seat altea xl

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione