C max | Fier | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C max,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C max Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:52 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:51 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:51 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:51 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:17 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:12 Dyqani ,

Ford C-Max Gas-Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04 Dyqani ,

Ford C-Max

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:02 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:49 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:43 ,

SONOFF MINI R2 - Modul dritash Wi-Fi me dy drejtime

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:43 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 ,

Hikvision Ezviz ezCube PRO, IP Camera 2MP, Video Surveillanc

49 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:39 ,

Detektor lëvizje inteligjent me Wi-Fi, lidhet me Tuya App

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:33 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:33 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:32 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:32 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:29 ,

USB Type-C HUB 8-në-1, adapter me 8 porta të ndryshme

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:29 ,

Smart IR Remote Control, telekomandë universale me WiFi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:29 ,

Çelës me 2 dhe 3 dalje, me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:28 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:28 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:28 ,

GSM Remote Control Gate Opener, Hapës porte me SIM

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:17 ,

Kokë rubineti Xiaomi me sensor për hapjen/mbylljen e ujit

39 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:04 ,

C Max 1.6 nafte 2010~ Letrat te sapo prera deri~ Prill 2022

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:32 ,

❗️❗️ C300 2011 ❗️❗️

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:32 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:10 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:09 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 22:45 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 17:06 ,

Citroen okazion

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 16:11 ,

Wv PASAT BENZIN GAZ 1300 EURO

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 15:57 ,

Okazion Ford C-Max 2009 benzin gas

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:16 ,

Renault Clio 1.4 benzin Manuale 2001 Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 11:14 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Look GTI 2012 Manual Full opsjon

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:26 Dyqani ,

FORD C-MAX 2010 2.0 GAZ BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 10:39 ,

Opel ���� Meriava

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:07 ,

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:07 ,

Mersedes - Benz R

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 15:58 ,

Citroen Picasso OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:05 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 20:21 ,

BMW X5 300 benzin pa taks luksi.

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 21:36 ,

ML 350 2011 benzin-gas

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C max | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C max në kategorinë Makina
  • C max në kategorinë Makina
  • C max në kategorinë All Category
  • C max në kategorinë Makina
  • C max në kategorinë Makina
  • C MAX në kategorinë Makina
  • C max në kategorinë Makina
  • C max në kategorinë Automjete
  • C max në kategorinë Makina
  • C max në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione