Benz | Fier | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:50
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 15:13 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

Sapo ardhur Mercedes CLS 550 benzin full option nderroet

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:12 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2002

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Dyqani ,

Mercedes-Benz 350 BlueTec

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 230 Kompressor Benzine Gas BRC

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 Dyqani ,

Mercedes-Benz A 180 CDI Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:11 Dyqani ,

Mercedes-Benz EVO E200 CDi Automatike 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 220 CDI 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Mercedes C220 CDI Avantgarde Panorama Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

Mercedes Benz A Class

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 ,

ML 350 BLUETEC 4MATIC 2010

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 180 Kompressor

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:06 Dyqani ,

Mercedes-Benz C klas Benzin

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:05 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 Dyqani ,

Mercedes-Benz C 180 Kompressor

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:05 ,

Mercedes Ml 350 bluetec ! LookAMG full option !

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:02 ,

Mercedez benz

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C 220 AUTOMAT SUPER

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:59 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C 220 AVANGARDE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:46 ,

Mercedes Benz E 211 270 Naft

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:31 ,

# Shitet A180 Avantgarde viti 2007 Automat naftë #

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Mercedes benz 203

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Dyqani ,

Mercedes benz C CLAS 220 CDI VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:25 Dyqani ,

BMW X5 3.0 DIZEL X.drive

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:25 ,

Mercdes benz

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 ,

Ml 350 BLUETEX

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:05 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ A200 AVANTGARDE AUTOMAT CH��

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:05 ,

Mercedes Benz Ml320 dizel 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Mercedes Benz S320 cdi 2007

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ C220 AVANDGARDE

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Dyqani ,

Mercedes Benz Sprinter 415 CDI

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Dyqani ,

Mercedes Benz CLS

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Dyqani ,

Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

Mercedes Ml320 naft Kamio Automatik Navi -09

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:51 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:50 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:50
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:43 ,

EVO// 220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 ,

EVO// 220 CDI AVANTGARDE EURO 4 BAXHA NDERROHET

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 Dyqani ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Benz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • Benz në kategorinë All Category
  • Benz në kategorinë Makina
  • benz në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Makina
  • benzin në kategorinë Automjete
  • benz në kategorinë Makina
  • benz në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione