Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fier | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:55
Linku:
,

C-CLASS 200 CDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 19:52
Linku:
,

Mercedes benz S350 nafte Okazion nderrohet

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:15
Linku:
Dyqani ,

Volkswagen Golf viti 2012 1.6 tdi 105 cv

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:39
Linku:
,

SHITET GOLF 1.6 BENZIN 16V MK2 VITI 90

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 02:06 ,

Golf 7 GTI MK7 Panorama Evulucion Paket

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:57 ,

Super Ml 350 Diesel SALLON WHITE BAXHA FULL

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 ,

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:52 ,

Okazion Cls 320 Diesel Version Desingo Super Gjendje

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 ,

BMW X5 300 BENZIN SALLON KAFE PANORAMA SUPER GJENDJE FULL

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:29 ,

OKAZION!!Opel Corsa 1.3 cdti 2009 super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:45 ,

Mercedes Benz E300 Evo 2008 ☎️0685182401☎️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 ,

Audi A5 2008 3.0 Naft ☎️0685182401☎️

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 ,

Shitet Volvo 2008 Super full☎️0698888960☎️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:43 ,

‼CLS 350 Nafte‼ Mercedes Benz‼2013☎️0696183380☎️

16 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 ,

‼Mercedes Benz ML 350 super full‼ ☎️0696183380☎️

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:42 ,

‼17300€‼ Mercedes Benz Ml 350 2013 ☎️0696183380☎️

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:42 ,

‼Renault Laguna‼ 2.0 Naft manual 2007 ☎️0696183380

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

Mini cooper 1.6

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:42 ,

Mercedes Benz C class 220 Eleganc ☎️0695153917☎️

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 ,

Pezho 206 1.4 benzin-gaz automat

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:33 ,

Porche Cayenne Viti 2012 Benzin 3.6

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:32 ,

Volvo Xc60 Viti 2013 Benzin 3.0 Automat

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 ,

Seat Altea XL 60000 km origjinale

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:48 ,

Mini Cooper Countryman 1.6 Benzin Automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:47 ,

Mini Cooper S Viti 2012 Benzin 1.6 Automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:47 ,

Mini Cooper Viti 2012 Benzin 1.6 Automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:47 ,

Dogde Ram Viti 2008 Benzin Automat

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 ,

����Audi a4 automatik

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 2012 Full Panoramike ‼️143Km ‼️

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:43
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:43
Linku:
,

Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

OKAZION YARIS AUTOMAT ‼️

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:38 Dyqani ,

AUDI A3 AUTOMATIK 1.9TDI PANORAMIC

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Audi A6 Quattro 3.0 Diesel. Automatic

6 060 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Toyota Auris 1.4 Diesel

5 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:38 ,

Cls 350 Naft 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

C300 4matic Benzine+Gaz 2009 nderrohet

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 ,

Jeep wrangler 3.8 viti 2011 ndrrohet

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 ,

Mercedes benz B 250 amg ndrrohet

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:35 ,

Volksvagen Golf Plus1.6 Diesel Kamjo Automatike full opzione

7 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:35 ,

Volkswagen Golf 2.0 diesel viti 2012 kamjo manuale

7 575 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Dyqani ,

GLK 250 BLUETEC AMG LINE DISAGNE 2014 FULL

19 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:29 Dyqani ,

GL 550 AMG super full opsion

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Dyqani ,

www.autoloreni.com-��instagram,Facebook ��

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:29 Dyqani ,

GLA 220 CDI-2015-Look Brabus-Panoramike!!

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Dyqani ,

Okazion Audi Q5 Benzin+Gaz -2014!!

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Dyqani ,

ML 350 BLUETEC FULL OPSJON PANORAMIC

19 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 Dyqani ,

Sel 300 Benzin-116.000 Km-Viti 1991!!!

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:29 Dyqani ,

Mercedes-Benz GL 350 BlueTEC-AMG Line-Panoramike!!

26 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:29 Dyqani ,

ML 350 BLUETEC 2015 super full AMG LINE

23 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione