Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:00
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz C Class c300. 4matic Benzine+Gas i 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 14:24
Linku:
,

Shitet Opel Astra

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 14:24
Linku:
,

Shitet Opel Astra

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:19
Linku:
,

OKAZION-VITI 2011-AUTOMAT-BENZIN/GAZ

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 14:24
Linku:
,

Shitet Opel Astra

1 700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 08:56 ,

Golf V 1.9 Nafte letra per nje vit

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

Mercedes Benz B180 1.8 dizel 2007

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

�� Audi A7 2012 ��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

�� Vw Passat CC 2009 ��

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz 2009

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

Mercedes benz E220

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:56 ,

�� Nissan Qashqai 2014 ��

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Mercedes Benz C300

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:53 ,

Mercedez Benz C300

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:47 Dyqani ,

AUDI A7 3.0 NAFT AUTOMAT FULL NDERROHET!!

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:47 Dyqani ,

SHITET NDERROHET BMW X5 SUPER FULL !!

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 Dyqani ,

SHITET C 220 NAFT AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Dyqani ,

OKAZION BMW 528 BENZIN GAZ AUTOMAT FULL !!

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:29 Dyqani ,

Mercedes c 200. Manual

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Dyqani ,

GLK 220 cdi 4-matî

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:28 ,

Mercedes C look amg 2019 M.ndrrimi +/- Super gjendje

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:28 ,

Suzuki Swift 4x4

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:28 ,

Ford Fokus C-Max

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:27 ,

Okazjon 2 milion

1 111 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:27 Dyqani ,

Toyota 1.4 naft

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:27 ,

G-63 AMG V8-Biturbo 2015

87 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:26 ,

Mercedes A klas benzine&gaz mundesi nderrimi

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 ,

Cady 1.9 nafte manual

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

E 220 nafte automat

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

Golf 6 plus Model style 1.6 nafte automat

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:26 ,

Mundesi nderrimi Hyundai benzine&gaz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:26 ,

Mercedes C 220 cdi Avantgarde Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 ,

Mercedes C 220 CDI Automat Avantgard 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 ,

Mercedes Benz CL 500

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:25 ,

Bmw seria 3

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:24 ,

Okazion Mercedes B200 CDI

4 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 ,

Okazion SHITET MERCEDES B 200 CDI

4 229 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:24 ,

Mercedes Benz C 250 cdi 2009 Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:23 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

�� Bmw 750i ��

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

Okazion 48 ore audi a4 s-line

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

Mercedes Benz C300 4matic 2011 LOOK AMG

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione