Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:12
Linku:
,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:28
Linku:
,

OKAZION!! MB B180 CDI 2014 (Perkete)

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 20:43 ,

❗️Mercedes Benz ML 350 Nafte ❗️

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 Dyqani ,

Benzin gaz

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Dyqani ,

E350 AMG

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:43 ,

❗️Mercedes Benz GL 350 2014 ❗️

27 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

❗️Mercedes Benz A Class ❗️

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

❗️Volkswagen Plus 2006❗️

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

Wolsvagen Golf 6 2.0 Naft 2011 Automatike

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

❌ W VOLKSVAGEN KADDY MAX 1.9 NAFT AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:43 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT V 2009 AUTOMAT ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT FULL OPTION V 2013❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:43 ,

❌ TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT AUTOMAT V 2012❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

ford fusion 1.4 naft viti 2007 manual

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:43 ,

❗️JEEP RENEGADE 2016 2.0 Nafte ❗️

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:43 ,

❗AUDI A8 4.2 Nafte ❗

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

❗️Volvo S60 2017❗️

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 20:43 ,

❗️Ford Fusion Titanium 2020❗️

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:43 ,

❗️Okazion ❗️Mercedes Benz S Class 3.5. L (BENZIN)

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

❗️SHITET Volkswagen POLO CROSS ❗️

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

SHITET ose Ndrrohet C 280 4 matic

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

ford fokus 1.6 naft viti 2009 manual

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42 ,

Mercedez Kamioncine 418 Cdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 ,

Ranger Rover Sport 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Mercedez Vito 9 Posti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Bmw x1 M performance

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:41 ,

Mercedes benz B clas

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:27 ,

ML 350 Bluetec

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:04 ,

Mercedes E 250 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04
Linku:
Dyqani ,

Opel Zafira 1.9 nafte 6+1 vende

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

Mercedes benz B clas

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:00 ,

BMW

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

Durres - Kredi per makine deri 1.200.000 leke

1 200 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:54 ,

Shitet E55 AMG W211 500 Hp

13 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:53 ,

Land Rover Discovery 2 4.6 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:34 ,

Audi A4

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:18 ,

Shitet toyota rav4 motorr 2.2 naft

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione