Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Gush 19:45
Linku:
,

����Mercedes-Benz GLK220 CDI 2009 ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:43
Linku:
,

Opel Corsa 1.3 naft 89000km me garanci

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Gush 16:46
Linku:
,

OKAZION����MERCEDES BENZ E350 4MATIC AMG Package ��

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 20:50 ,

Ford Fiesta 1.4 Diesel

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:50 ,

C clas

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:50 ,

Ford-fiesta 1.4diesel

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 ,

Range rover vogue

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 ,

Okazjon 5800€

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

❗️Mercedes Benz E240 Benzin-Gaz 2003❗️

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Shitet Toyota Yaris viti 2009 1.4 nafte

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:49 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz viti 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:49 ,

Shitet Bclass 180cdi viti 2007 automatik

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Toyota yaris 1.4Nafte 2010 Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:49 ,

Volkswagen TIGUAN 2010 Sport Style Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 ,

Shitet S Class 550 viti 2011

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:49 ,

Shitet E Class Evo 280cdi viti 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

❗️Merceses Benz E280 Benzin-Gaz 2006❗️

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 ,

❌ VW CADDY 1.9 NAFTE - 2007 - Kambio MANUALE ❌

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

❌VW GOLF VI PLUS 1.6 NAFTE - 2009 - AUTOMATIKE ❌

7 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:49 ,

❌ FORD KUGA 2.0 NAFTE - 2012 - AUTOMATIKE - KEYLESS GO ❌

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:49 ,

❌VW PASSAT 2.0 NAFTE - 2008 - Kambio MANUALE ❌

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

❌TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 NAFTE - 2011 - MANUALE ❌

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:49 ,

❌C 220 CDI - MODEL 2008 - KAMBIO MANUALE ❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 ,

Mercedez Benz Sprinter 316CDI XXL-i gjate

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Mercedez Benz Sprinter 313Cdi XXL

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

Mercedez Benz E Class Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

❗️Mercedes Benz E200 CDI 2012❗️

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Toyota Yaris 1.3Benzine 2008 Manuale

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

Mercedez Benz C Class W204 200kompresor , Benzine Gaz manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

Mercedez Benz Sprinter 2007 220Cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

C 280 4matic

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

Ford fiesta Automat

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:48 ,

B 200 Turbo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:48 ,

C 280 V6 7G

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

VW POLO 1.4 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

1 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

Vw polo 2007 1.4 naft (privat)

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

FORD FOCUS C-MAX

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:48 ,

A Classe 180 2007 Manual

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

Mercedez benz w124 0683947347

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:47 ,

Shitet Audi A5 ne super gjendje Akull….

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

C220 CDI 2013

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

Shitet Toyota Rav 4 Super gjendje…

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

Shitet Chevrolet ne super gjendje ….”Automat”

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

FORD GALAXY

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione