Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vito | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vito,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vito Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09 ,

renxh rover sport

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:42 ,

Mercedez Vito 9 Posti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:10 ,

Vito//automat//4x4

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 17:38 ,

MB Vito 112CDI - 2.2 naft

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 11:48 ,

Mercedez benz vito

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 08:17 ,

MERCEDES BENZ VITO 5+1VENDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 00:12 ,

Mercedes vito 111

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 00:05 ,

Mercedes vito 111

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 01:25 ,

Benz Vito

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Qer 17:38 ,

MERCEDES BENZ VITO

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 18:11 ,

SHITUR�� vito 200 cdi nafte

420 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 17:23 ,

5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:20 ,

MERCEDES BENZ VITO 8+1 VENDE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 14:38 ,

VITO 115 CDI. VITI 2010. FRIGORIFER NGRIRES -20 GRADE

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 15:53 ,

vito

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:56 ,

Mercedez-benz vito frigorifer 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 06:43 ,

Shitet ose ndrrohet me fugon ose kadin

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 14:39 ,

VITO

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 18:44 ,

Ford..Fusion+.14 naft klm me liber shrbimesh..

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 14:53 ,

A clas 170 benzin gaz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 21:28 ,

Shit ose ndrrohet me vito ose spriter

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Dhj 14:11 ,

Shitet Mercedes Benc Vito

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:34 ,

✅Shitet Mercedes Benz Vito

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 06:18 ,

Benz Vito

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 23:19 ,

shitet ose nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 17:49 ,

Mercedes Benz

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 11:06 ,

Shitet vito vit 2007 nafte 2.2 automatike.

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 10:42 ,

Shitet Mercedes Benz Vito

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 22:38 ,

shitet ose ndrrohet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 17:18 ,

SHITET VITO 2005 2.2 cdi Super gjendje me letra për 1 vit

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 10:57 ,

Fugon Vito

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 10:52 ,

❌MB vito 2.2 ❌ne gjendje perfekte ❌nderrohet❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 11:59 ,

Furgin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:37 ,

edhe ndrohet me fugon vito

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vito | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Škoda
  • Vito në kategorinë Makina | Honda
  • Vito në kategorinë All Category
  • vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • vito në kategorinë Automjete
  • Vito në kategorinë Makina | Nissan | Primastar
  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 350 | S-Class
  • Vito në kategorinë Makina | Fiat | Fiorino
  • Vito në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 300 | S-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione