Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shijak | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shijak,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shijak Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Gush 21:33 ,

✅Tayota Corolla✅Automat✅Naft 1.4✅

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Gush 12:28 ,

BMW 320 ⭐️

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 21:58 ,

✅Audi A4 ✅Automat✅

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 09:24 ,

✅Volvo S40 T5✅2.5 Benzine✅Automat✅

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 19:03 ,

✅Pasat ✅1.9 Naft✅Viti 2003✅Automat✅

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 09:43 ,

Shitet E Class 2011 W212 E200 sapo ardhur nga Zvicra

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 09:40 ,

Okazion

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:05 ,

Toyota yaris 1.4 nafte 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 19:43 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 19:43 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 19:43 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 21:54 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 17:46 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 17:46 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 17:46 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 17:46 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 13:41 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 D4D

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 14:41 ,

Nisan terrano-3300€

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Gush 15:01 ,

Shijak

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 15:23 ,

OKAZION FORD FUSION 1.4 NAFTE

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 11:51 ,

Mercedes benz A 180 Automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 21:52 ,

Golf 4 1.9 T "DI e kuqe " 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 08:53 ,

MERCEDES BENZ AVANTGARDE 204.C220.VITI 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 14:59 ,

Shitet Toyota Yaris

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 08:31 ,

Mercedes-Benz A180 2009 Automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 13:26 ,

OKAZION 2390 EURO FORD FIESTA 1.4 NAFT, SUPER EKONOMIKE

2 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 11:11 ,

Honda

3 000 EUR

Viti: 2008
21 Nën 22:37 ,

Mercedes-Benz w211 e270 ❌ FULL ❌ OKAZION ❌

52 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 16:45 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT, SUPER EKONOMIKE

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 10:29 ,

OKAZION FORD FOCUS 1400 EURO

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 14:19 ,

FIAT PUNTO BENZI-GAZ OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 19:54 ,

ROVER

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 09:28 ,

Shitet ML 320 , 4 MATIC SUPER GJENDJE.

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 21:51 ,

Shitet mercedez benz Shijak

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 09:32 ,

Smart

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 23:04 ,

Honda fitt 2015 okazion

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 19:52 ,

Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte, Manuale

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 10:43 ,

Shitet Mercedes C-class 200 EVO viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 08:36 ,

Mercedes C-class 200 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 13:00 ,

audi A4 1.9 naft

3 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 17:36 ,

Ford fiesta 1.4 naft, gjendje perfekte.

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 18:24 ,

Makina me qera Spahiu 0696789920 (Automatike)

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 18:23 ,

Makina me qera spahiu 0696789920

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 18:22 ,

Makina me qera durres Spahiu

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shijak | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • shijak në kategorinë Makina | Volvo
  • shijak në kategorinë Shtëpi
  • Shijak në kategorinë Automjete
  • shijak në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Tiguan
  • shijak në kategorinë Vendbanime
  • shijak në kategorinë Vendbanime
  • shijak në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • Shijak në kategorinë All Category
  • Shijak në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • shijak në kategorinë Shtëpi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione