Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Gush 08:56
Linku:
,

Okazjon Mercedes Benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32
Linku:
,

Mercedes Benz C200 Blue Efficiency

8 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:07
Linku:
,

OKAZION!! MB B180 CDI 2014 (Perkete)

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:09
Linku:
Dyqani ,

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 22:16 ,

Shitet Super Mercedes c class c250 2012 Benzin-Gaz

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:13 ,

MERCEDES E 220�� 2012 ��

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:45 ,

Mercedes Benz C 300

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:42 ,

❌️OKAZION❌️ Mercedes-Benz C220 Cdi, automatik, modeli i ri

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:40 ,

SHITET E CLAS 350 CDI AMG AUTOMAT VITI 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

Mercedes Benz S 500 lungo look amg fabrike 2019

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:24 Dyqani ,

MERCEDES BENZ W202 AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:24 ,

GLK-220 Made in Germany

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 Dyqani ,

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:24 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:21 Dyqani ,

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:21 Dyqani ,

VW JETTA 1.9 NAFTE VITI 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 Dyqani ,

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 Dyqani ,

SHITET FORD CMAX NAFTE 1.6 VITI 2010 ME DOKUMENTA

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:21 Dyqani ,

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:21 Dyqani ,

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:21 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

MERCEDES BENZ B-CLASS 180

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 Dyqani ,

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE MANUAL

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:18 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 ,

Shitet ML 270 Automatike Amg Super Gjendje 3.8€

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:08 ,

����Sllon S280 Benzin 1994 ORIGINAL����

8 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Dyqani ,

E350 AMG

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:00 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:57 ,

RANGE EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:57 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 ,

Shitet nderrohet me fiat panda automat

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:35 ,

Shitet Ndrrohet

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:31 ,

A Classe 180 2007 Manual

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 ,

Mercedes Benz c classe Avanguard

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

E220 blutec

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

Bmw X6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:19 ,

Mercedes C 6.3 Amg

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:19 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:19 ,

Bmw 740 Li lungo

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:49 ,

Okazion Cls 350 Full Option Amg Line

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT FULL OPTION V 2013❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:13 ,

❌ MERCEDES BENZ E 350 AUTOMAT V 2013❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT V 2009 AUTOMAT ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07 ,

Okazion mercedes benz 190d

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:07 ,

Mercedes-Benz c klas 220cdi

5 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Mercedez Benz E Class Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione