Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 18:17
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 09:50
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Mercedes Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 08:24 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:46 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2008 Manuale Full Extra

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:46 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009 Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 Makina , Durrës

Volkswagen Toureg 3.0 diezel viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Makina , Durrës

Bmw X6 M Power Fabrike

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:42 Makina , Durrës

S-Classe 320 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:42 Makina , Durrës

Audi A 8 4.2 benzin Gaz princ ��

17 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Durrës

E-Clas 220 Cdi 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Durrës

Toyota Yaris Automatike

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:41 Makina , Durrës

Bmw 328 xdrive

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 Makina , Durrës

Skoda Octavia Automatik

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:41 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 63 Amg

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:41 Makina , Durrës

Shitet 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:13 Makina , Durrës

Nissan Micra 2010���� Automat

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina , Durrës

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzin

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Makina , Durrës

Audi A7 3.0 TDI

16 800 EUR

Dje 20:29 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Makina , Durrës

Golf V benzin-gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Makina , Durrës

GL 350 BLUETEC 2012 FULL OPTION

12 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:06 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 3.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:26 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA NAFTE 1.4 VITI 2007 ME DOGANE TE PAGUAR NE SUPER

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:28 Makina , Durrës

Mitsubishi pajero

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:25 Makina , Durrës

Bmw 328 xd 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:25 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:25 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 nafte automatik viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:25 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:20 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI:2008 NGA GJERMANIA

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:09 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:03 Makina , Durrës

Mercedes Benz E350 Bluetec

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Makina , Durrës

Daihatsu Trevis 1.0 Automat����City car Japan

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 04:53 Makina , Durrës

Shitet ford fiesta 1.4 naft 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:11 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 AUTOMAT

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 19:51 Makina , Durrës

Mitsubishi pajero

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:38 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 nafte tdci

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 18:17 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 14:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 13:56 Makina , Durrës

Shes nderroj bmw

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione