Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz benzin | Durrës | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz benzin,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benz benzin Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:14 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:14 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 benzin nga zvicra me dogan

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 180 kompressor Benzin Gaz

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:40 Makina , Durrës

S class 350 Full Okazion Look 63 Amg

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 Makina , Durrës

❌ MERCEDES - BENZ A 150 BENZIN -MODEL 2007 - AUTOMATIKE❌

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Makina , Durrës

W203 C240 4Matic okazion

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17 Makina , Durrës

Ml550 2011 benzin Gaz super full

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 Makina , Durrës

Shitet Super Mercedes c class c250 2012 Benzin-Gaz

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:29 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 350 BENZIN-GAZ VITI 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Makina , Durrës

C 280 4matic

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:22 Makina , Durrës

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:14 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLK 300 Benzin/Gaz Zvicra

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Makina , Durrës

A clsss

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:22 Makina , Durrës

FIAT PANDA 1.3 BENZIN 4x4 2006 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 20:38 Makina , Durrës

Okazion Shitet Benz Aclass Super Ekonomik Benzine - Gaz

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 12:43 Makina , Durrës

Mercedes benz

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 12:29 Makina , Durrës

Merzedes Benz C Class 250 4Matic

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 09:49 Makina , Durrës

Shitet Sllon S280 Benzine Super Gjendje 8€ Okazion

8 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 08:07 Makina , Durrës

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 08:07 Makina , Durrës

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Dhj 07:58 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz W 204

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz benzin | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione