Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Xhip | Durrës | Automjete

Makina , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xhip,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xhip Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 20:11 ,

Shitet ML ne gjendje shume te mire

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:00 ,

Nisan

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 08:58 ,

Shitet audi a6 3.0tdi automatike 4x4 viti 05

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 15:39 ,

Vw touran 1.9 automat ����Okazion

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:09 ,

BMW X5

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:38 ,

shitet ose ndrrohet opel

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 10:35 ,

Audi Q7 full S line full opsione

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:33 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee viti 2006 KRAH ANGLES

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 17:40 ,

Komfort, Siguri, Luks, Shitet Audi Q7 S-line

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 20:28 ,

Shitet citroen c3 automatik benzine

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 20:16 ,

Shitet ose nderroet me ml ose land rover

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:39 ,

Shitet ose nderroet me ml xhip

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 17:58 ,

Mercedes 270 dizel

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 07:45 ,

shitet ose nderroet

3 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 09:17 ,

shitet jeep me letra per nje vit .4x4 viti 2009

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 13:17 ,

shitet ose nderroet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 11:33 ,

shitet ose nderroet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:12 ,

okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xhip | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Xhip në kategorinë Makina | Lexus
  • Xhip në kategorinë All Category
  • xhip 4x4 në kategorinë Makina | Daihatsu
  • Xhip në kategorinë Makina | Jeep | Grand Cherokee
  • Xhip në kategorinë Makina | Suzuki | Vitara
  • Xhip në kategorinë Makina
  • Xhip në kategorinë Makina | Ford | Kuga
  • Xhipa në kategorinë Makina | Mazda
  • Xhip në kategorinë Automjete
  • Xhip në kategorinë Makina | Audi | Q5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione