Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

SHITET | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SHITET,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj SHITET Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:01
Linku:
Dyqani ,

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:28
Linku:
,

BMW X5 3.0i benzine/gaz 2010 Full Option!!

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:28
Linku:
,

OKAZION!! Golf 6 2.0 GTI Fabrike

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:12
Linku:
,

Land Rover Discovery 5 2017 3.0 Naft

48 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Dje 23:43 ,

FORD FOCUS C MAX MO 1.6

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Bmw E90 330i stage 1+ 310hp

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:06 ,

SHITET FIAT PANDA 2019 14’000KM 1.2 BENZIN

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:00 ,

SHITET BENZ C200 MANUAL 6+1 NAFTE 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 ,

FORD FOCUS MO 1.6 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

shitet ose ndrohet tel 0693039000

3 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 ,

shitet ose ndrohet tel 0693039000

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:42 ,

!!!HUMMER H2 LIMITED EDITION 1 OF 1!!!

88 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:41 ,

!!!HUMMER H2 LIMITED EDITION UAE 1 OF 1!!!

88 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:41 ,

shitet ose ndrohet tel 0693039000

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:35 ,

E210 Automat avangard

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:33 ,

Audi a3 2.0 nafte.automat.Full opsion.Panoramik

6 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

Smart Zvicra

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:55 ,

Seat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 ,

Veture

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:46 ,

Shitet golf 7

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 ,

Shitet Audi A4 2006 3400€

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 ,

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFT SUPER FULL

6 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:34 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

Bmw 740 Li lungo

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

Mercedes benz ML 350 CDI

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:32 ,

E Clas EVO 320 Nafte (Pa takse Lluksi) Look AMG

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

E class

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:31 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:30 ,

Ml 320 viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 ,

Kia picanto 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

Audi a3

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:22 ,

C Klasse 200 cdi Automatik 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

C Klasse 200 cdi Automatik 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Dyqani ,

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:16 ,

Golf 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 ,

Shitet ose Nderrohet Phaeton 2008 Long Super Gjendje

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

Mercedes B clas 2000 benzina gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:03 ,

����Nissan qashqai 2.0 diesel automatik 2008����

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

Shitet WV Phaeton 2008 LUNGO SUPER GJENDJE 3.0

6 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

Opel

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:50 ,

Bmw 528i 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

C clas

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 ,

Okazjon 5800€

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

❗️Mercedes Benz E240 Benzin-Gaz 2003❗️

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Shitet Toyota Yaris viti 2009 1.4 nafte

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SHITET | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione