Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 1.9 | Durrës | Automjete

Makina , 342

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 1.9,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 1.9 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:15 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 09:39 Makina , Durrës

Okazion VW VOLKSWAGEN AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 09:18 Makina , Durrës

Shitet Passat

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 20:31 Makina , Durrës

Passat 1.9 TDI

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 17:22 Makina , Durrës

Passat 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 18:56 Makina , Durrës

Passat 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 18:33 Makina , Durrës

Golf 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 12:52 Makina , Durrës

PASSAT 1.9 TDI

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 19:28 Makina , Durrës

Shitet wolkswagen passat 1.9 TDI

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 10:31 Makina , Durrës

Passat 1.9 tdi

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:03 Makina , Durrës

Shitet Passat

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 00:32 Makina , Durrës

Passat⭕️⭕️

380 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 10:47 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 21:54 Makina , Durrës

❌⭕️Shitet Passat B6❌⭕️

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 23:18 Makina , Durrës

Shitet

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:12 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 08:44 Makina , Durrës

Golf V 1.9 nafte Blu Motion

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Fiat grandepunto 1.3 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 12:37 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 19:51 Makina , Durrës

Passat 1.9 Nafte Automat

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 20:38 Makina , Durrës

passat

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 20:22 Makina , Durrës

passat

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 12:38 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet me makin me vogel per femra

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 10:02 Makina , Durrës

vw passat 1.9 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 10:02 Makina , Durrës

vw passat 1.9 nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 10:36 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT VITI 2009 GJENDJE PERFEKTE

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 20:31 Makina , Durrës

Passat 1.9 Tdi

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 20:39 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 Tdi automat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 18:35 Makina , Durrës

Passat 1.9 Tdi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 16:14 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT MANUAL GJENDJE PERFEKTE

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 16:52 Makina , Durrës

Volkswagen passat okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 14:39 Makina , Durrës

Passat 1.9 Tdi

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 11:11 Makina , Durrës

vw volkswagen

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 10:10 Dyqani Makina , Durrës

Fiat Croma 1.9 nafte 2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 20:08 Makina , Durrës

Volkswagen passat viti 2002 2800 cmimi diskutushem

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 23:14 Makina , Durrës

Passat 1.9 Tdii

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 07:59 Makina , Durrës

Shitet passat automat

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 09:07 Dyqani Makina , Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 Nafte.AUTO INGROSSO ����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 09:01 Dyqani Makina , Durrës

VW Golf 5 1.9 Nafte. AUTO INGROSSO ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 20:34 Makina , Durrës

Volkswagen passat

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 18:15 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 1.9 TDI (DI e kuqe) 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:28 Makina , Durrës

passat 1.9 viti 2006

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 14:26 Makina , Durrës

Passat 1.9 naft 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 14:37 Makina , Durrës

U SHIT FLM MERR JEP

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 1.9 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione