Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Merzedes | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Merzedes,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Merzedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 12:21 Makina , Durrës

Audi A4 3.0 Quattro Benzin/Gaz

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 09:19 Makina , Durrës

Mercedes Benz C class C230 Benzin Gaz Letra Te SapoPrera

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 10:08 Dyqani Makina , Durrës

CITROEN C3 1.2 BENZIN. AUTO INGROSSO ����

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 08:57 Makina , Durrës

Okazion!!!!!!

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:50 Dyqani Makina , Durrës

PUNTO EVO 1.3 NAFTE AUTO INGROSSO ����

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 21:15 Makina , Durrës

Shitet merzedes benz A170. 1000 euro i padiskutueshem

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 14:57 Dyqani Makina , Durrës

AUTO INGROSSO ����

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 14:48 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A3 1.6 Benzin. AUTO INGROSSO ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:48 Dyqani Makina , Durrës

Ford Focus 1.8 nafte 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:48 Dyqani Makina , Durrës

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 Nafte.AUTO INGROSSO ����

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 14:48 Dyqani Makina , Durrës

AUTO INGROSSO ����

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:48 Dyqani Makina , Durrës

FIAT 500 AUTOMAT.AUTO INGROSSO ����

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 14:34 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOCUS VITI 2010 AUTO INGROSSO ����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:34 Dyqani Makina , Durrës

AUTO INGROSSO ����.AUDI A6 2.0 NAFTE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:34 Dyqani Makina , Durrës

RENAULT MODUS 1.5 NAFTE AUTO INGROSSO ����

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 17:13 Dyqani Makina , Durrës

GRANDE PUNTO 1.3 nafte.AUTO INGROSSO ����

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 12:52 Dyqani Makina , Durrës

AUTO INGROSSO ����.FORD FOCUS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 21:32 Makina , Durrës

Okazion!!!!!

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 10:47 Dyqani Makina , Durrës

PEUGEOT 307 1.6 NAFT. AUTO INGROSSO ����

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 10:47 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 3.0 NAFTE. AUTO INGROSSO ����

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 10:11 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes Benz C220 cdi 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 10:10 Dyqani Makina , Durrës

Fiat Croma 1.9 nafte 2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 10:10 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOCUS 1.6 NAFTE.AUTO INGROSSO ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 10:08 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA RAV 4 2.2 Nafte.AUTO INGROSSO ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 09:09 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA MUSA AUTO INGROSSO ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 09:08 Dyqani Makina , Durrës

HONDA CRV 2.2 NAFTE AUTO INGROSSO ����

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 09:07 Dyqani Makina , Durrës

VOLKSWAGEN TOURAN 1.9 Nafte.AUTO INGROSSO ����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 09:06 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE.AUTO INGROSSO ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 09:05 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF 6 BENZIN-Gaz.AUTO INGROSSO ����

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 09:04 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A3. AUTO INGROSSO ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Merzedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione