Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina deri ne 1000 euro | Durrës | Automjete

Makina , 31

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina deri ne 1000 euro,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina deri ne 1000 euro Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:08 ,

BLEJ TE GJTHA LLOJET E MAKINAVE

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Gush 15:46 ,

Shitet super benz

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 11:06 ,

Benz c class

3 000 EUR

01 Maj 20:40 ,

Watsapp 00393921962270

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 23:06 ,

shitet per arsye emigrimi

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 12:58 ,

C Class 2004 220 Nafte

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 00:22 ,

Shitet audi a4 avant automat

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 08:03 ,

Audi A6 2009 benzin gaz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 11:09 ,

Shitet cls ose nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 16:31 ,

Mercedes Benz C 200 CDI

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 10:09 ,

OKAZION VW PHAETON 3.0 TDI LUNGO + MUNDESI NDERRIM

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 16:26 ,

Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Sht 15:51 ,

Ford Focus 1.6

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 10:58 ,

Ford Fokus

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 07:13 ,

Shitet peugeot 307 benzi gaz

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 02:22 ,

BMW GT (Grand Tourismo) 530d

22 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 05:11 ,

BMW GT (Grand Tourismo) 530d

22 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 23:16 ,

Range rover sport3.6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 11:28 ,

Mercedes E-Class avantgarde manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 20:28 ,

RENAULT LAGUNA 1.9

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 20:33 ,

RENULT LAGUNA OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 17:56 ,

mersedes.super

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 10:35 ,

E clas 240 benzine +gaz 2004 full opsion

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 14:52 ,

Mercedes E320 evo

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 13:24 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 TDi GLS

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 11:47 ,

FIAT DUBLO 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 16:30 ,

Benz c-klas elegance

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:43 ,

rover 400 ne shitje 1900 euro i diskutueshem

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 17:37 ,

Honda Civic benzin -08

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 15:57 ,

Shitet honda civic

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 09:30 ,

Renault Scenic 1.9dci -01

2 600 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina deri ne 1000 euro | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione