Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford fiesta 2007 | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 2007,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 2007 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:19 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:31 ,

Fiat Panda

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 ,

Benz ClS 55 Amg Kommpressor

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Gush 17:31 ,

ford fiesta 1.4 naft manual viti 2007 me kondicione 4 goma t

250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 11:39 ,

shitet ose ndrohet tel 0693039000

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 15:34 ,

Ford Fiesta 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 08:49 ,

Ford Fiesta 1.4 Tdci

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 12:28 ,

shitet

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 20:03 ,

shitet

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 09:09 ,

Ford Fiesta//2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 12:55 ,

Ford Fiesta 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 20:11 ,

Ford fiesta Sport 1.6 nafte 2007

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 17:34 ,

Ford Fiesta 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 21:58 ,

Ford Fiesta 1.4 naft 160 mi km origjinale 0683947347

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 22:41 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 08:17 ,

Ford fiesta 1.4 naft

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 22:36 ,

Ford fiesta 1.4 naft 2007 sapoardhur

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 17:21 ,

Ford-Fiesta

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:01 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 11:30 ,

ford fiesta 1.4 naft

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 21:54 ,

Shitet makine ford fiesta look 2007

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 09:26 ,

‼️‼️OKAZION 2400€ ‼️‼️

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 07:59 ,

Ford fiesta 1.4 benzine

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:43 ,

Okazion S550

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 20:20 ,

Ford Fiesta Automat 1.4 benzine

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 18:08 ,

Ford Fiesta 1.3 gaz-benzin 2006

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 19:07 ,

Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 11:21 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 18:10 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2007 cmimi 2800 euro

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 16:04 ,

Ford fiesta 2007 diesel

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:27 ,

FORD FIESTA 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 08:46 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 22:23 ,

Ford fiesta 1.4 Nafte 2007

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:47 ,

Fiesta 2007 1.4 tdci

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 2007 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione