Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Qer 07:57
Linku:
Dyqani ,

Shiturrrr Mercedes Glk 220 glk 4 matic

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 11:19
Linku:
,

ML 350 Amg Full Options

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40
Linku:
Dyqani ,

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:40
Linku:
Dyqani ,

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Qer 08:00
Linku:
Dyqani ,

Shiturrr Mercedes C180 kambio automatike 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:13 ,

Renault Clio

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:13 ,

Subaru Justy Zvicra 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:11 ,

Golf 6 1.6 naft 7 marshe automat sensore navi

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:11 ,

Skoda 2.0 naft me targa dhe letra per 2 vjet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:11 ,

Glk���� 320 Automat full.. mundesi nderrimi

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

SHITET MERCEDES BENZ C203 1.8KOMPERSSOR

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:07 ,

Mercedez Benz E Class Automatike

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 ,

OKAZJON SHITET

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:02 ,

OKAZJON C-Class 200 CDI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 ,

FORD TORNEO 7+1 VENDE 1.8 NAFTE VITI 2010 ME DOGANE

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 ,

VW CADY BENZIN GAS VITI 2007 ME GJITHA DOKUMENTAT

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:56 ,

SHITET OKAZJON

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:52 ,

Super Gjendje - 0686157847

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:52 ,

OKAZION C CLASS

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 ,

Shitet Toyota Rav 4 ne super gjendje….

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:47 ,

Blej makina te t gjitha llojeve me cmime me t mira ne treg…

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:47 ,

Shitet Toyota corolla Automat 1.4 naft…

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:47 ,

Shitet Mercedes-Benz c class “FULL OPTIONS”

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

Jepen makina me qera me cmime Okazion....

17 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:46 ,

Shitet Audi Q5 ne super gjendje Akull….

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:43 ,

SHITET NDERROHET VITI 2015 FULL

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:40 ,

ford fiesta

4 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:34 ,

Ford fiesta

4 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:34 ,

Audi A 4 automat 1.9 naft

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:34 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:34 ,

SHITET E CLAS 350 CDI AMG AUTOMAT VITI 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Bmw 528xi me benzin me dogan super gjendje

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

SHITET VOLVO XC60 2.0 NAFT VITI 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

SHITET TOYOTA RAV4 2.2 D4D NAFT VITI 2008

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:33 ,

❌ Okazion Bmw 316 D, Facelift, Stage 1

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

❌️OKAZION❌️ Alfa Romeo Giuletta Automatike,Gaz/Benzin

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:29 ,

B klas automatik

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:28 ,

BMW Seria 5 Viti 2006 Motorr 3.0 Nafte Kamje Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:18 ,

Shitet A class 180cdi viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:18 ,

Shitet E Class Evo 280cdi viti 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:18 ,

Audi a8 3.0 tdi dizel 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:15 ,

Shitet Bclass 180cdi viti 2007 automatik

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz viti 2013

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:15 ,

Shitet S Class 550 viti 2011

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:15 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:13 ,

Mercedes Benz E class 250

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 ,

Vw passat R-Line

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:11 ,

okazion

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione