Ford focus | Dibër | Automjete

Makina , 52

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford focus,kategori,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford focus Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Mar 21:48 ,

Ford focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 21:56 ,

Shitet Ford Focus 2009 1.6 nafte manual

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 16:20 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 22:03 ,

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 17:07 ,

ford focus2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 23:48 ,

ford focus 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 17:42 ,

FORD FOCUS 2001

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 07:23 ,

Ford Focus 1.8 TDDI (Stage 1, +50 hp)

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:55 ,

Ford focus

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Mar 09:12 ,

foed focus

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 13:20 ,

Nderohet me 6+1

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 18:45 ,

Ford Focus benzin

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 08:37 ,

Ford Focus dizel 2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 17:17 ,

Ford Focus

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 23:07 ,

Ford Focus dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 18:42 ,

Ford focus

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 22:12 ,

OKAZION Ford Focus 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 17:46 ,

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 11:10 ,

Shitet Ford focus i 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 10:17 ,

FORD FOCUS TDDI PA DOGANE

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 10:54 ,

Ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 20:12 ,

Shitet ford focus C-max 1.6 diesel viti 2004 klm 2

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 05:23 ,

Audi A4

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 23:09 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 16:53 ,

Ford Focus 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 23:11 ,

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 07:14 ,

Ford Focus

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 15:21 ,

Ford Focus

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Tet 23:55 ,

Ford Focus

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:49 ,

Ford Focus dizel

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 21:30 ,

Shes Ford Fokus!

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 21:30 ,

Shes Ford Focus

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 21:25 ,

Shes Ford Focus

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 17:08 ,

Ford Focus benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 23:21 ,

Ford Focus dizel

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 07:03 ,

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 18:32 ,

Ford Focus

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 16:02 ,

Ford Focus nafte

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 20:24 ,

Ford Focus -04

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 22:01 ,

Ford Fucus -07

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 08:20 ,

Ford Focus dizel -04

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 13:59 ,

Ford Focus -01

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 12:30 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -02

2 000 EUR

14 Gush 12:27 ,

FORD FOCUS 1.8 TDCI -02

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 19:10 ,

Ford Focus 1.8 diesel

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 12:15 ,

Ford Focus -00

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Qer 20:17 ,

Ford Focus -07

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 15:34 ,

Ford Focus dizel -03

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 12:52 ,

Ford Focus -05

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Dhj 15:04 ,

Ford Focus -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford focus | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione