C class | Dibër | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C class,kategori,ose vendndodhje Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C class Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dibër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:59 ,

Mercedes Benz C Class 220 Cdi 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 ,

shitet mercedes bemz c class 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:44 ,

Mercedes-Benz C-Class 220 Cdi ne gjendje super super te mire

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 16:12 ,

Shitet Mercedes benz c class 200

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 16:12 ,

Shitet Mercedes benz c class 200

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:33 ,

C-class/ w203 /2005 /Mercedes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 17:46 ,

C-class /w203 /220 /2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 01:27 ,

Mercedes C-class 2005 w203

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 17:15 ,

Benz C220

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 18:55 ,

Mercedes c class 220

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Tet 19:38 ,

C class

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 15:17 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:26 ,

C 220 CDI

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 19:02 ,

Okazionn*

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 13:46 ,

C-class evo w203

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 12:06 ,

Mercedes Benz C200

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 21:06 ,

C Class

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 17:09 ,

Mercedes-Benz C-Class 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 16:25 ,

Okazion C class

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 20:51 ,

C class W203 EVO

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:52 ,

Shitet C-class 2008 I ardhur nga belgjika 220 cdi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 21:10 ,

C-class

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 21:05 ,

C-Class

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 10:22 ,

shitet

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 17:40 ,

Mercedes Benz C Class Automatike

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 08:40 ,

Shitet C-Class Avangard 2006 me dogan tpaguar

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 07:47 ,

Shitet C-Class viti 2000 me letra Sapo tpaguara

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 10:18 ,

Shitet Mercedes-Benz C-Class

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 15:58 ,

Shitet Mercedes-Benz C-Class 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 09:33 ,

Mercedes-Benz C- Class I 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 16:02 ,

Shitet Mercedes-Benz C-class W-203 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 16:17 ,

Mercedes-Benz C-class W-203 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 15:25 ,

Mercedes-Benz C-class 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 11:45 ,

shitet benz 220

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 11:25 ,

Shifet benz c class 220

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 18:51 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 12:31 ,

Benz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 11:22 ,

okazion mercedes c class

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:33 ,

OKAZION FULL OPTION

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 12:09 ,

Mercedez benz c200 cdi

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 20:21 ,

Mercedes 220 dizel

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 10:16 ,

Shitet mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 13:54 ,

Mercedez benz c220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 12:38 ,

Mercedes Benz C-Class 1999

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 19:50 ,

Mercedes benz c-class

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 18:05 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C class | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione