makina | Devoll | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina,kategori,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 15:10 ,

OPEL VECTRA FULL

2 890 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:30 ,

Shitet makina Mercedes Benz 200 Compresor

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 22:15 ,

SUPER GJENDJE $$$AUDI A4 $$$ BENZINE + GAZ 1.8

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 13:02 ,

Renault Clio.1.5Naft.2004.Manual.Okazion.1.500€

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 13:07 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 22:34 ,

Okazion!!!✅

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 20:04 ,

Makina perfekte

2 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 10:58 ,

OKAZION ��$$$AUDI A4 SUPER GJENDJE$$$��

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:54 ,

SUPER GJENDJE !AUDI A4 1.9 TDI !MUNDESI NDRIMI!!

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 21:56 ,

Nisan Almera

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 13:02 ,

Shitet 2 m euro

200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 06:02 ,

Shitet Sharon

3 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:26 ,

Shitet Mercedes Benz E Class 220

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:31 ,

Shitet ford fiesta 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 16:29 ,

Ford fiesta 1.4

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 21:34 ,

VW Volkswagen Caddy

4 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 14:39 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 18:43 ,

Vw passat 1.9 DI te kuqe

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 20:09 ,

Shitet per pjese

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 10:36 ,

Shitet Ford focus 1.8 Nafte

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 15:16 ,

Suzuki Baleno

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 13:29 ,

Suzuki Baleno

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Jan 11:44 ,

Dodge

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 19:57 ,

Opel Zafira 2008

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 12:01 ,

Shes fordin 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 11:41 ,

Shes opel zafira 1200mije lek 2 vjet taksa të pa paguara

1 200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 20:50 ,

Shes fordin 3700 euro i diskutueshëm

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:48 ,

Shes ford focus dhjetor 2010 makina ndodhet në shqiperi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 13:47 ,

GAZ+Benzine 1.8

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 15:55 ,

Shitet mercedez benz

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 07:30 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 11:58 ,

AUDI A3 2.0

6 200 EUR Çmimi me zbritje

27 Sht 12:27 ,

��������okazion ��������12000

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 13:14 ,

Shitet Touran 1.9 nafte 6+1 manual 6 marsha

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 14:51 ,

Shitet Passat 2.0 nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 23:09 ,

Arsye emigrimi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 11:26 ,

Mercedes C270 dizel

27 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Gush 16:37 ,

Shitet makina!

300 000 LEK

03 Gush 10:49 ,

Ssangypmg

693 939 747 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Korr 01:11 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 12:28 ,

SHITET

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 09:48 ,

Peugeot Partner -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 13:16 ,

Daewoo matiz 800 benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 10:33 ,

Mercedes-Benz

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Maj 16:25 ,

Mercedes-Benz C220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 15:16 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 20:04 ,

PASSAT 2.0

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:10 ,

Mercedes Cls benzin

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 12:32 ,

Okazion... Polo viti 2000 me portobagazh 1.9 sdi

1 440 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione