Benz | Devoll | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:30 ,

Shitet makina Mercedes Benz 200 Compresor

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Maj 20:59 ,

Mercedez benz E 220

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:41 ,

Benz

1 600 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 03:37 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 09:54 ,

mercedez

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:54 ,

SUPER GJENDJE !AUDI A4 1.9 TDI !MUNDESI NDRIMI!!

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:26 ,

Shitet Mercedes Benz E Class 220

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 09:39 ,

Shitet MERCEDES-BENZ 220

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:26 ,

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 12:02 ,

Shitet benz c220 elegance

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 20:50 ,

Shitet Mercedes Benz E 270 Diesel 2002

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Jan 11:48 ,

mercedes 220 cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 12:25 ,

Shitet Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 11:31 ,

Mercedes benz w210

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 15:55 ,

Shitet mercedez benz

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 10:44 ,

Mercedes benz c220

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 11:56 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 16:28 ,

Mercedes Benz e clas 250

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 10:11 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 10:03 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 10:03 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 21:35 ,

Mercedes

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 12:34 ,

Mercedes-Benz

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 20:48 ,

Mercedes Benz E250 Turbo

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Korr 10:33 ,

Mercedes-Benz

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Maj 16:25 ,

Mercedes-Benz C220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 16:17 ,

C class 220/Fundi 2003

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:16 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 19:34 ,

Bilisht Devoll

1 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 11:17 ,

Shitet ose nderohet me 6 vendeshe!

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 16:10 ,

Mercedes Cls benzin

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 12:00 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 14:01 ,

Benz

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 11:09 ,

Benz

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 11:31 ,

Mercedes benz 220

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 16:31 ,

Mercedez Benz 124

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 16:33 ,

Mercedes Benz 220

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 21:33 ,

Shitet mercedes benz e class 220 evo

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 22:05 ,

Mercedez benz c class 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 18:53 ,

Nisan

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 15:14 ,

Mercedez benz viti 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:59 ,

mercedes benz a170

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 21:28 ,

Shitet

520 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 09:24 ,

MERCEDES-BENZ E 211 AVANGARDE

400 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Tet 15:00 ,

Mercedes Benz CL500 (Benzin Gaz)

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 22:17 ,

Mercedes Benz C-class

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 20:00 ,

Mercedes-Benz C-class

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione