Mercedes | Bulqizë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Bulqizë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:47 ,

Shitet mercedez -benz 220 Edition Sport

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:37 ,

shitet.

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:37 ,

shitet.

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:38 ,

Mercedes Benz

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 23:31 ,

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 15:06 ,

E Class

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 21:09 ,

shitet ose nderrohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 21:15 ,

mercedes benz

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 05:52 ,

mercedes W211 220cdi

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 23:30 ,

Mercedes Benz W211

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 20:02 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 20:23 ,

Okazion

35 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 20:59 ,

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 13:37 ,

MERCEDES BENZ 220 CDI

3 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 13:31 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 11:46 ,

Mercedes benz

700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 13:22 ,

Mercedes

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:45 ,

E class

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:45 ,

E class

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:42 ,

Benz e class

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 00:38 ,

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 16:58 ,

MERCEDES BENZ

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 13:54 ,

Mercedes

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 18:44 ,

okazion per pak dite

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 10:49 ,

mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 12:55 ,

benc

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 19:46 ,

Mercedes Benz

200 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 00:07 ,

Mercedes

5 909 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 17:43 ,

Mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 10:36 ,

Shitet Mercedes-Benz 250

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Tet 16:29 ,

Mercedes benz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Tet 01:32 ,

Mercedes-Benz Evo 320

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 13:18 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:25 ,

Mercedes benz

750 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 15:58 ,

Mercedes Benz 200

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Sht 16:42 ,

Mercedes Benz 270

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 11:48 ,

Mercedes 270 automatik 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Gush 17:31 ,

Mercedes benz c class

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 12:41 ,

Mercedes Benz 270 dizel -02

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Gush 18:16 ,

Mercedes BenZ

5 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 10:12 ,

Mercedes A 170

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 10:27 ,

Mercedes benz 220

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 17:18 ,

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 21:07 ,

mercedes benc

700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 10:30 ,

shitet mercedes benz w211

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 11:33 ,

Sprinter 312D 14+1 autobuz

3 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 12:55 ,

Fugon Mercedes benz 410

1 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 12:54 ,

Shiten makina per pjes

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione