Bulqizë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Bulqizë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:59 ,

Ford Fokus 2007

2 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:28 ,

A class 1.6 automat benzin-gaz

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:37 ,

Land Rover .Freelender 3

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 03:58 ,

Toyota Hiace 2.8 Tdi Furgón 6at L1h1 3a 4p

2 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Qer 08:33 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 10:21 ,

BEVERLY 500

1 800 EUR

Viti: 2005
06 Qer 20:10 ,

TOYOTA RAV4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 09:21 ,

Audi A6 3.0

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:28 ,

Shitet ose ndrohet

44 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 12:53 ,

Shitet ose ndrohet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 01:57 ,

Redon

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 10:31 ,

Bmv 530 shitet mundesi nderrimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 15:14 ,

Renault clio

1 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 13:32 ,

Mercedes benz

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 20:07 ,

fiat bravo 1.9 multijet 90 cv

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 21:57 ,

A Class 2003 1.6 benzin-gaz Automat

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 18:02 ,

golf 4

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 22:05 ,

Shitet mercedez benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 02:13 ,

Auto fill

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 02:11 ,

❌❌ golf 4 okazion vetem pak dit❌❌

18 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 07:26 ,

Golf 5 shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 09:07 ,

Motorr

700 LEK

Viti: 2010
11 Maj 16:37 ,

shitet.

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 16:37 ,

shitet.

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 02:01 ,

okazion

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 12:40 ,

Bmv 530 3.0 nafte 2005 Automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 22:30 ,

Bmw okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 21:38 ,

Mercedes Benz

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 23:31 ,

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 15:06 ,

E Class

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:23 ,

BMW 320

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 21:09 ,

shitet ose nderrohet

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 13:45 ,

rav 4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 18:44 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 13:14 ,

Okazjon land rover

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 18:14 ,

Volkswagen Passat 2000

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 21:43 ,

Kontinier

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 21:15 ,

mercedes benz

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 00:15 ,

2021 LEXUS LX 570 4D SPORT

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 21:55 ,

Alfa romeo 159 ��

34 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione