Ford fiesta | Berat | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta,kategori,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:07 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:35 ,

shitet ford fiesta benzine gaz

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:31 ,

Bmw 525 Xdrive 2014 nderohet

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 23:00 ,

shitet ford fiesta 1.4nafte

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 13:50 ,

Shitet ford fiesta

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 02:01 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 17:09 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 11:39 ,

OKAZION FORD FIESTA

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 16:58 ,

FORD FIESTA 98' - 600 €

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Mar 18:05 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE ME DOGANE

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 21:30 ,

Okazion shitet-nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:25 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:40 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4naft viti 2008 okazion 3dit 2500 €

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 17:47 ,

!!Okazion!!!Mercedes benz S320

11 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:16 ,

Ford Fiesta

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:05 ,

Makin

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 21:22 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 20:00 ,

Shitet ford fiesta 1.6 2006 TITANIUM. Super gjendje ��

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 20:27 ,

Ford fiesta

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 12:58 ,

Shes Ford Fiesta

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 20:05 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte , viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 17:37 ,

Ford fiesta

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 14:25 ,

Ford fiesta

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 23:48 ,

Ford fiest

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 14:24 ,

Ford Fiesta

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 23:02 ,

Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 10:22 ,

Ford fiesta

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 17:46 ,

Mercedes S320 Full Option Letrat Gusht 2021

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 17:56 ,

Shitet ford fiesta 1.4 naft

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 11:24 ,

Ford fiesta

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:55 ,

Ford fiesta

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 18:35 ,

Ford fiesta

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 18:32 ,

Ford fiesta

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 20:14 ,

Mercedes E280

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 17:42 ,

Ford fiesta

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 16:30 ,

Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 00:13 ,

Ford mondeo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 20:42 ,

Shitet +ndrim

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 22:08 ,

Ford Fiesta

3 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 02:15 ,

SHITET FORD FIESTA 2007

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 11:01 ,

Ford fiesta

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 14:13 ,

Ford fiesta

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 18:21 ,

Ska

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 17:41 ,

Ford Fiesta 1.25

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 11:10 ,

Ford fiesta

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 15:28 ,

Ford Fiesta okazion

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 15:03 ,

Ford Fiesta 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione