Berat | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:50
Linku:
,

��Ford CmaX Titanium OKAZZION��

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:03 ,

SHITET

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00 ,

Ford focus titanium 2009

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

2005-Mercedes C 180 Kompressor (BRC Gas)

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:22 ,

Mercedes Benz S63 Amg

Historiku i makinës

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:14 ,

Mercedes

Historiku i makinës

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:27 ,

Toyota avensis 2,2 automatic.

Historiku i makinës

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:25 ,

Shitet Mercedes - Benz 220

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

citroen xsara dokumentacioni SHTATOR 2023

Historiku i makinës

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:54 ,

Shitet E class 270

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 ,

Mercedes benz c300 4Matic

Historiku i makinës

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 ,

Ford Focus 2015 2.0 Benzin

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:49 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E CLASS 350 4-MATIC

Historiku i makinës

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Dyqani ,

AUDI Q7 2012

Historiku i makinës

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Dyqani ,

VOLKSWAGEN POLO 1.6 BENZIN 2008

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:49 ,

Volkswagen Passat CC SPORT 2011 Mundesi Ndrimi

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 ,

Polo automat benzin plus gas

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:22 ,

Mercedes b 200 benzin automat zvicra

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:22 ,

Reno modus benzin +gas Automat

Historiku i makinës

2 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:17 ,

ML 320 SUPER OKAZION !!nderohet

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Dyqani ,

Range Rover 3.0 Naft

Historiku i makinës

18 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:15 ,

Mercedes Benz Look AMG

Historiku i makinës

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 Dyqani ,

VW Jetta 2.5

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:14 ,

S Class 350 nderohet me foristrad B-G

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

C class 2011

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 ,

▪︎SHITET▪︎MERCEDES - BENZ C250

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:40 ,

Shitet dhe nderohet c klas 200 kompresor

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 ,

C klas 180 benzine Kompresor Automat Shitet &Nderohet

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 ,

Golf VI

Historiku i makinës

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

Mercedes V250 2015o

Historiku i makinës

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

OKASION FIESTA GAZ+BENZIN

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

OKASION. TOYOTA RAV 4

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:20 ,

Toyota Rav 4

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:20 ,

Kawasaki Ninja

3 800 EUR

Viti: 2006
Sot 08:19 ,

SPRINTER 312 D

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:19 ,

Audi A6

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:18 ,

Toyota Yaris 1.4 nafte

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:17 ,

Opel Corsa 1.3 nafte , viti 2005

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:17 ,

Volkswagen Passat

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:16 ,

Renault Modus 1.5 nafte

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione