Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje. Gjeni oferta të ndryshme, dhe të pasura med informata të vlefshme për automjete në shitje në Shqipëri me qëllim për të bërë zgjidhje të saktë. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep.al. Merrjep.al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri.

Dje 16:46
Linku:
,

Vogue 4.4 Nafte‼️

49 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 09:36
Linku:
Dyqani ,

Volvo XC90 2.4 D

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:25
Linku:
,

Audi A7 510 HP

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 18:59
Linku:
Dyqani ,

Volkswagen Jetta 2.0 Benzine-Gaz Automat -14

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Maj 15:46
Linku:
,

Mercedez-Benz (W202) C220 CDI

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:26 ,

MERCEDES E200 NAFT AVANTGARD VITI 2007 AUTOMATIKE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:26 ,

JETTA 2.5 AUTOMAT VITI 2012

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:26 ,

FIAT DOBLO 2011 FRIGORIFER NGRIRES

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:26 ,

PASSAT 2.0 NAFT VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

Mercedes Benz B180 1.8 dizel 2007

3 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

Vw Volkswagen touran 2.0 dizel 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

Mercedes Benz E350 3.5 dizel 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:25 ,

AUDI A4 2.0 2011

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:25 ,

Infiniti Fx35 2004

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:25 ,

Bmw X5 3.0 benzin gaz 2009

10 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

Mercedes benz C220 2.0 dizel 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:25 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:19 ,

Audi A6

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:19 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:19 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 05:19 ,

❌ MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT V 2011❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:19 ,

❌ MERCEDES BENZ C 200 DIESEL AUTOMAT V 2004❌

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:15 ,

Mercedes Benz A Clas

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

Audi A8

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:15 ,

Audi A8

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:15 ,

Mercedes Benz R320

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

Hyundai i30

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ AUDI A4 1.9 NAFT V 1996 AUTOMAT ❌

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:15 ,

❌ AUDI A4 QUATTRO 2.0 NAFT MATRIX V 2017 AUTOMAT ❌

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ MERCEDES BENZ C 220 NAFT V 2007 AUTOMAT ❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ TOYOTA AURIS 1.4 NAFT V 2010 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:15 ,

❌ MERCEDES BENZ C 220 AUTOMAT V 2011❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ MERCEDES BENZ C 220 MANUALE V 2008❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ W VOLKSVAGEN PASSAT 1.9 NAFT V 2006 MANUALE ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 6 PLUS 1.6 NAFT AUTOMAT 2011❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5+ 1.9 NAFT V 2007 MANUALE ❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:15 ,

❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.6 NAFT V 2011 ❌AUTOMAT ��

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ MERCEDES BENZ C 220 NAFT V 2011 AUTOMAT ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:15 ,

❌ OPEL CORSA 1.3 NAFT V 2011 MANUALE ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2009 MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:15 ,

❌ AUDI A 4 V 2008 MANUALE ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:12 ,

Bmw X6

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:12 ,

Chevrolet Cruze Automat

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:12 ,

Shitet Mercedes Benz C class c180

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:12 ,

Chevrolet Cruze

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:12 ,

❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.9 NAFT v 2010 AUTOMAT ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:12 Dyqani ,

AUDI A3 2.0 TDI S-Line S-Tronic

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 05:12 Dyqani ,

Volkswagen Jetta 2.0

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:12 Dyqani ,

Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC AMG Package Panorama

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:12 Dyqani ,

2012 Mercedes Benz C300 4Matic AMG Panorama

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:11 ,

BMW X3 2017 2,8i twin turbo motor 2.0

16 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 05:09 ,

Citroen c3 automat benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:09 ,

Citroen automat benzin gaz

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blerje dhe shitje efektive e automjeteve vetëm me MerrJep.al


Industria e automjeteve të përdorura në shitje është vazhdimisht në rritje, si dhe njëkohësisht zhvillimi i shpejtë i teknologjisë po e bën më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për blerje më të lehtë të automjeteve si dhe bën vendimdarrjen më pak stresuese për ju.


Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në shitje ne bazë të asaj që ju nevojitet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë për të cilën keni jeni të interesuar dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni.


Nëse jeni duke kërkuar automjet të përdorur apo të ri në shitje, jeni në vend dhe në kohën e dukur. Mijëra njoftime të pasura me informata të përshtatshme, mundësia për filtrim të njoftimeve si dhe përfundimisht gjetja e automejtit ideal, nuk ka qenë anjëherë më e lehtë.


Shitje e automjeteve në mënyrë moderne


Nëse dëshironi të shisni automjetin tuaj shpejtë, lehtë dhe qe njoftimi juaj të vërehet nga shumë më tepër vizitorëve, Merrjep. al është vendi i duhur për promovim. Krijoni njoftime me të dhëna të përshtatshme, fotografi dhe detaje mbi automjetin tuaj, për të arritur një numër të madh blerës potencial. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga personat e interesuar mbi automjetin tuaj.


Tani, si asnjëherë më parë, ju posedoni mundësinë për të shitur automjetin tuaj në mënyrë efikase. Duke pasuruar njoftimet tuaja me detaje, ju bëni ata sa më tërheqës të cilët mundësojnë shitje të sukseshme.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione