Automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje. Gjeni oferta të ndryshme, dhe të pasura med informata të vlefshme për automjete në shitje në Shqipëri me qëllim për të bërë zgjidhje të saktë. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep.al. Merrjep.al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri.

27 Sht 22:10
Linku:
,

E 270

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 01:02
Linku:
,

Mercedes-Benz

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27
Linku:
,

Caddy Maxi 2011 manual sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 16:29 ,

Okazion Opel Zafira 4+1.2.0 Nafte Gjendje Perfekte

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 ,

AUDI A3 VITI 2009 AUTOMAT MOTORR 2.0 LUK SLINE

7 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 ,

VOLKSWAGEN PASSAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:29 ,

Lancia

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:29 ,

Super Okazionnn Benz E270 3300€

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

AUTOMATIK A180. NAFTE. VITI 2009. 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:29 ,

Porsche Cayenne / Panoramik

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Audi A3//S-Line 2.0 Nafte Kamio Automatike

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:28 ,

Mercedes Benz E270

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

OPEL MERIVA 1.3 NAFTE VITI 2008

2 789 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

Shitet Mercedes-Benz C220 2700€

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:28 ,

E Class 2011 / Look AMG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

Disqe 18 Mercedes Benz Sclass Eclass 230 €

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:28 ,

Okazionnn Seat ibiza 1.4 benzine viti 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

Audi A6 avant 3.0 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:28 ,

TOYOTA AVENSIS

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:28 ,

BMW X5 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:28 ,

POLO 1.2 VITI 2008 BENZINE GAZ NGA FABRIKA

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

Superr Okazionnn BENZ E220 2014 16999 €

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

MERCEDES-BENZ EVO

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:28 ,

POLO 1.4 BENZINE VITI 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

BMW 530 Benzine

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:28 ,

OKAZION ML280-4MATIK-07 6500 EURO

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Okazionnnn Mercedes S400 2010...16.999>15.999€

15 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Mercedes C 180 automat benzine+gaz

3 799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

VW Volkswagen

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Mercedes Benz C200

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Shitete C-class 220

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

per arsye emigrimi ne gjendje shume te mire

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:28 ,

AUDI A4 1.6 BENZINE+GAZ MOTORR I THJESHTE

3 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 ,

AUTOMATIKE VW 5-06 BENZINE 1.6 SUPER SUPER

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Golf 5 / Look GTI / F1 / 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Mercedes c250 4 matic 2010 shitet\nderrohet

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:27 ,

VW volkswagen

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Mercedes c 220 manual 6 marrshe

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:27 ,

C Class 2010 / Look 2014

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:27 ,

VW volkswagen

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 ,

C Class 2011 / Look 2014

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 ,

Mercedes-Benz ML 270 CDI AUTOMATIKE FULL OPTIONS

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:27 ,

TAYOTA RAV 4 MAKINA E DUHUR PER TY

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:27 ,

Shitet ford mondeo

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:27 ,

Volkswagen pasat

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:27 ,

Citroen c2

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:27 ,

VW Golf 4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blerje dhe shitje efektive e automjeteve vetëm me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura në shitje është vazhdimisht në rritje, si dhe njëkohësisht zhvillimi i shpejtë i teknologjisë po e bën më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për blerje më të lehtë të automjeteve si dhe bën vendimdarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në shitje ne bazë të asaj që ju nevojitet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë për të cilën keni jeni të interesuar dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni.

Nëse jeni duke kërkuar automjet të përdorur apo të ri në shitje, jeni në vend dhe në kohën e dukur. Mijëra njoftime të pasura me informata të përshtatshme, mundësia për filtrim të njoftimeve si dhe përfundimisht gjetja e automejtit ideal, nuk ka qenë anjëherë më e lehtë.

Shitje e automjeteve në mënyrë moderne

Nëse dëshironi të shisni automjetin tuaj shpejtë, lehtë dhe qe njoftimi juaj të vërehet nga shumë më tepër vizitorëve, Merrjep. al është vendi i duhur për promovim. Krijoni  njoftime me të dhëna të përshtatshme, fotografi dhe detaje mbi automjetin tuaj, për të arritur një numër të madh blerës potencial. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga personat e interesuar mbi automjetin tuaj.

Tani, si asnjëherë më parë, ju posedoni mundësinë për të shitur automjetin tuaj në mënyrë efikase. Duke pasuruar njoftimet tuaja me detaje, ju bëni ata sa më tërheqës të cilët mundësojnë shitje të sukseshme.
Në fillim