Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 01:48
Linku:
,

Shitet golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Maj 12:21
Linku:
,

Mercedes-Benz E200 BlueEfficency

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Maj 17:11
Linku:
,

Merceses Benz C Class200 ��160 000 km Origjinale��

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10
Linku:
,

Fiat Croma 1.9 Multijet '08, 3800 eur diskutueshem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:42
Linku:
,

Shitet GOLF 5

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:37 ,

MERCEDES-BENZ •ML350 •CDI•BLUEEFICIENCY•

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:37 ,

❌ TOYOTA RAV 4. 2.2 NAFT( D4D ) VITI 2008❌

6 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

Toyota corolla automat 1.4 naft

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:37 Dyqani ,

RANGE ROVER VOGUE 3.0 BENZINE 2014

47 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:37 ,

❌ GOLF 5 — 2.0 NAFT KAMJO AUTOMATIKE VITI 2007❌

5 190 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

Mercedes benz c class

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

Okazion, Ford

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Volskwagen Tiguan

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Opel corsa 1.3 naft viti 2008 kamio manual

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:37 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT PORTOBAGAZH VITI 2007❌

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 Dyqani ,

Range Rover Vogue 3.0 Benzin -Okazionnnn!!!

47 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:37 ,

OKAZION !! RANGE ROVER 3.6 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

SHITET URGJENT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:37 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 .1.9 NAFT MANUAL VITI 2005❌

4 290 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

MERCEDES BENZ C 220 AUTOMATIC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

❌ GOLF 5 (GTI) 2.0 BENZIN-GAZ AUTOMATIK VITI 2007❌

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

VW Touran 2.0 Tdi Automatik 2006 !!!

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 Dyqani ,

OKAZION!!!!!Land Rover Discovery 3 - 7 Vende-

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:36 ,

❌ SHITET FIAT PUNTO EVO 1.3 NAFT MULTIJET-V 2012❌

4 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:36 Dyqani ,

OKAZION!!!! BMW 120d-07-Baxho-Navi te Madh!!!

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

Opel Astra

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:36 ,

Lance delta 1.6 nafte vitit 2011 mundesi ndrrimi

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:36 ,

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2007 7Vende Automat Super

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:36 ,

MERCEDES C CLAS 220 AUTOMATIC 2004

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 5P-TITANIUM!!!!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:36 ,

❌ SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT MANUALE VITI 2006❌

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:36 ,

Mercedez-Benz A Class Automat

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:36 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:36 ,

Fiat Bravo kambio automatike

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:36 ,

❌ W VOLKSVAGEN-GOLF 6 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2009❌

6 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:36 ,

Toyota Rav-4 D-4D 2008

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 ,

MERCEDES BENZ C-200 MANUAL 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.9 NAFT✅6+1 VENDE ❌

5 290 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:36 ,

Opel meriva 1.7 nafte

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

Porsche Cayenne 3.2 Benzin gaz ndrrohet

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:36 ,

❌ MERCDES BENZ C CLAS 220 AUTOMATIK VITI 2008❌

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:36 ,

SUPER E CLAS 550 BENZIN PANORAMA AMG LINE

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:36 ,

Toyota Rav-4 D-4D

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 ,

❌ MERCEDES BENZ C CLAS 204 - VITI 2010-AUTOMATIK ❌

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:36 ,

MERCEDES BENZ C-200 MANUAL VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

Golf 6 Blu Motion 1.6 Nafte 2010 OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:36 ,

BMW X5 DIESEL PANORAMA CAMERA 360 NIGHT VIZION

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:36 ,

C klas 200 Benzin+Gaz Princ Avangarde Viti 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

Në fillim